12 червня 2002, 13:37

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин привітав учасників урочистостей, присвячених 55-річчю Товариства "Знання" України

"На всіх етапах свого існування та діяльності ця потужна громадська організація користувалася і користується авторитетом та підтримкою в народі, успішно виконує покладену на неї масштабну науково-просвітницьку місію. Загальновідомий і загальновизнаний внесок Товариства у становлення та збагачення духовного світу наших людей, їхньої політичної і фахової культури. Відомі вчені, державні, політичні та громадські діячі, у тому числі депутати Верховної Ради України, які були свого часу його активістами, вважали і вважають за свій обов'язок примножувати кращі традиції, нести знання народу, слугувати його освіті, підвищенню інтелектуального рівня," - йдеться у привітанні.

Володимир Литвин висловив впевненість, що члени Товариства, організатори й ентузіасти просвітницької роботи будуть і надалі наполегливо сприяти розширенню духовних обріїв українського суспільства.

Голова Верховної Ради України побажав учасникам урочистостей наснаги та успіхів на цій нелегкій, але плідній і вдячній ниві.