18 червня 2013, 18:06 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи рекомендує парламенту прийняти за основу проект закону про внесення зміни до статті 5 "Прикінцеві положення" Закону "Про мораторій на видалення зелених насаджень на окремих об’єктах благоустрою зеленого господарства м. Києва"

 

Законопроектом (реєстр. №2921) пропонується виключити із Закону "Про мораторій на видалення зелених насаджень на окремих об’єктах благоустрою зеленого господарства м. Києва" абзац другий пункту 2 статті 5 "Прикінцеві положення", яким Кабінету Міністрів доручено протягом одного року з дня набрання його чинності розробити та подати на розгляд Верховної Ради проекти двох законів: про зелені насадження міст та інших населених пунктів, що базуватиметься на засадах сталого (екологічно збалансованого) розвитку населених пунктів; про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо збереження зелених насаджень на об'єктах благоустрою зеленого господарства.

На засіданні Комітету зазначалося, що вилучення цієї норми обґрунтовується тим, що відповідні питання охорони, використання зелених насаджень вже врегульовані чинними нормативно-правовими актами та розробленим проектом закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо благоустрою населених пунктів".