01 серпня 2002, 11:35

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин привітав працівників залізничної галузі з Днем залізничника, який відзначається 3 серпня

"За традицією залізничний транспорт в Україні завжди відігравав ключову роль у забезпеченні вантажних та пасажирських перевезень. І на сьогодні він подає приклад точності, порядку й динамічного розвитку", - відзначається у привітанні.

Українські залізничники свято бережуть і примножують славні традиції своїх попередників, - наголошує В.Литвин. У галузі постійно зростають товаро- і пасажиропотоки, оновлюється технологічний парк, покладаються нові швидкісні лінії та зводяться сучасні вокзали, поглиблюються інтеграційні зв'язки з країнами ближнього і дальнього зарубіжжя, чим забезпечується Україні імідж сучасної високотехнологічної держави.

В.Литвин відзначив, що галузь багато уваги приділяє вирішенню соціальних проблем своїх працівників, їх оздоровленню, навчанню молоді, підготовці майбутньої зміни.

Голова Верховної Ради побажав залізничникам та їх родинам "доброго здоров'я, щастя, миру, благополуччя, успіхів у всіх добрих справах".