30 липня 2003, 13:46

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин привітав особовий склад Військово-Морських Сил України з професійним святом

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин привітав особовий склад Військово-Морських Сил України з професійним святом, яке відзначається 1 серпня.

"Сердечно вітаю матросів і курсантів, старшин і сержантів, мічманів і прапорщиків, офіцерів і адміралів, ветеранів і співробітників Військово-Морських Сил України, працівників суднобудівних та судноремонтних підприємств, усіх співвітчизників зі святом військових моряків", - говориться у привітанні.

Відзначаючи День Військово-Морських Сил України, - наголошує В.ЛИТВИН, - наш народ виявляє глибоку повагу до мужніх, стійких духом, безстрашних людей, які захищають Батьківщину, її національні інтереси на морських просторах. Виховані на славних традиціях своїх попередників, українські військові моряки гідно виконують свій патріотичний обов'язок, демонструють взірець служіння Вітчизні.

Як морська держава, Україна прагне до тісного співробітництва зі стратегічними партнерами і країнами-сусідами, узгоджує з ними відповідне законодавство, активно працює в рамках міжнародних організацій та гартує свої військово-морські сили у спільних морських навчаннях.

Розглядаючи розбудову сучасних Військово-Морських Сил як один з державних пріоритетів, Верховна Рада України прагне своєю законодавчою діяльністю сприяти підвищенню боєздатності нашого флоту, піднесенню правового і соціального статусу військових моряків. В.Литвин переконаний, що своєю бойовою виучкою і майстерністю моряки високо триматимуть авторитет Військово-Морських Сил України.

Голова Верховної Ради України побажав військовим морякам та їх родинам щастя, добра та здоров'я, нових вагомих досягнень у бойовій підготовці та мирного і світлого майбутнього Україні!