13 серпня 2003, 13:22

Заступник Голови Верховної Ради України Олександр Зінченко зустрівся з Головою Харківської обласної державної адміністрації Євгеном Кушнарьовим

Заступник Голови Верховної Ради України Олександр Зінченко у середу, 13 серпня, під час робочого візиту до Харкова зустрівся з Головою Харківської обласної державної адміністрації Євгеном Кушнарьовим.

Сторони обговорили шляхи удосконалення моделі державного управління, зокрема, на регіональному рівні та взаємодії центральних інститутів влади з регіональними. Під час розмови йшлося також про особливості функціонування економіки регіонів і методи підвищення ефективності кадрової політики.

О.Зінченко і Є.Кушнарьов приділили увагу основним питанням життя регіону, соціально-економічним показникам розвитку Харківської області, обговорили питання планування і прогнозування регіонального бюджету і в цілому - методи формування державного бюджету.

Заступник Голови Верховної Ради зазначив, що попри складні погодні умови, регіон справляється з проблемами, які виникли в агропромисловому комплексі, завдяки правильному використанню технологічного та науково-технічного потенціалу і ефективній організації роботи.

Як повідомлялося раніше, в ході візиту О.Зінченко зустрівся також з керівництвом та інженерно-технічним складом Харківського державного авіабудівного виробничого об'єднання.