25 вересня 2003, 17:37

Відбулася зустріч Заступника Голови Верховної Ради України Олександра Зінченка з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Джоном Хербстом

У ході зустрічі О.Зінченко розповів послу США про найближчі перспективи законодавчого процесу в Україні.

Під час розмови сторони приділили основну увагу питанням законодавчого забезпечення економічних перетворень в Україні, наданні нашій державі статусу країни з ринковою економікою, вступу України до СОТ, відміні стосовно України дискримінаційної поправки Джексона-Веннiка.

Сторони відзначили високий рівень розвитку двосторонніх відносин, активну співпрацю в міжнародних організаціях, а також те, що постійні політичні контакти і широке коло обговорюваних на них питань створюють передумови для тіснішого і ефективнішого співробітництва.

Д.Хербст наголосив, що Сполучені Штати розглядають Україну як державу, яка може стати ключовим елементом стабілізації ситуації в Європі. Водночас він зауважив, що для отримання статусу держави з ринковою економікою Україні потрібно ще багато зробити для поліпшення стандартів ринкової економіки, і важливим елементом цього процесу є вдосконалення чинного законодавства.