11 липня 2003, 16:38

Заступник Голови Верховної Ради України Олександр Зінченко на міжнародній конференції в Нью-Йорку заявив: "Україна готова до участі у реформуванні міжнародних інституцій, що опікуються питаннями світової безпеки"

Заступник Голови Верховної Ради України Олександр Зінченко на міжнародній конференції в Нью-Йорку, яку проводить Центр стратегічних і міжнародних досліджень/Center for Strategic and International Studies (CSIS), заявив: "Україна готова до участі у реформуванні міжнародних інституцій, що опікуються питаннями світової безпеки". Про це повідомили Інформаційному управлінню Апарату Верховної Ради України в секретаріаті віце-спікера.

Конференція, в якій беруть участь представники інтелектуальної та ділової еліти США і Європи, на думку О.Зінченка, дає можливість не лише спланувати та визначитися із стратегією на найближче майбутнє за нових реалій світової політики, а й заявити про себе як активного учасника, а не стороннього спостерігача глобальних світових процесів.

Заступник Голови Верховної Ради України Олександр Зінченко зауважив також, що учасники конференції мали змогу ознайомитися з різноманітними думками щодо розв'язання сучасних проблем міжнародних відносин з урахуванням нових викликів та загроз розвитку людства.

Це особливо важливо, зазначив віце-спікер, у зв'язку з тим, що офіційний Київ бере участь в боротьбі з міжнародним тероризмом для побудови нової системи безпеки, а також залучилася до процесу підтримки безпеки в Іраку.