08 серпня 2003, 13:25

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин привітав будівельників України з професійним святом

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин привітав будівельників України з професійним святом, яке відзначається у неділю, 10 серпня.

"Українські зодчі здавна славилися видатними досягненнями в архітектурі. Їхні творіння і сьогодні зачаровують своєю гармонією та красою. Побут українця завжди супроводжували прості, але чисті й світлі оселі", - говориться у привітанні.

Стан будівельної сфери, - зазначає Голова Верховної Ради України, -об'єктивно відображає соціально-економічні процеси в державі, стимулює до розвитку інші галузі вітчизняної економіки. "У непростих умовах сьогодення українські будівельники знаходять сили та можливості для вирішення важливих державних завдань і самовідданою працею сприяють розвитку України. Вашими зусиллями в минулому році введено в експлуатацію 6,1 мільйона квадратних метрів житла, капіталовкладення в будівельну галузь склали понад 37 мільярдів гривень, а нині їх обсяг до відповідного періоду попереднього року зріс на 32 відсотки, що об'єктивно вказує на оптимістичні перспективи розвитку галузі", - йдеться у привітанні. Цьому процесу сприяє і низка законів України, прийнятих парламентом на третій сесії Верховної Ради України, наголошує Володимир Литвин.

Голова Верховної Ради України побажав будівельникам та їхнім родинам міцного здоров'я, нових вагомих здобутків, енергії, щастя і достатку, світлої і щедрої долі.