27 вересня 2021, 14:05 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо зазначення та подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності юридичної особи

Комітет з питань економічного розвитку на своєму засіданні розглянув проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо зазначення та подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності юридичної особи» (№ 5807).

Метою законопроекту є вдосконалення та спрощення положень чинного законодавства в частині необхідності зазначення відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності юридичної особи.

Члени Комітету ухвалили рішення внести проект Закону на розгляд Верховної Ради та рекомендувати за результатами розгляду у першому читанні прийняти за основу.

Також Комітет розпочав розгляд проект Закону «Про Державний бюджет України на 2022 рік» (№ 6000).

Законопроект представив перший заступник Міністра фінансів Денис Улютін. Він також відповів на запитання членів Комітету.

Голова Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха звернувся до народних депутатів з проханням подати свої пропозиції до проекту Державного бюджету на 2022 рік.

Комітет планує на наступному засіданні у четвер, 30 вересня, розглянути і затвердити рекомендації, які будуть направлені профільному Комітету з питань бюджету і Міністерству фінансів.