24 вересня 2021, 11:08 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект про критичну інфраструктуру

24 вересня відбулося засідання Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Комітет розглянув питання щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою України 23 вересня 2021 року Закону України «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)» та ухвалив рішення звернутися до Голови Верховної Ради України з пропозицією усунути зазначену неузгодженість у порядку, визначеному статтею 131 Регламенту Верховної Ради України.

За результатами розгляду проекту Закону про критичну інфраструктуру, №5219, члени Комітету ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти його у другому читанні та в цілому.

Законопроектом пропонується визначити правові та організаційні засади функціонування та захисту критичної інфраструктури. Відповідний закон має стати складовою законодавства України у сфері національної безпеки.

Члени Комітету розглянули зміни до Річного плану закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення Міністерства оборони України на 2021 рік, додатково погодивши деякі позиції.