21 вересня 2021, 09:05 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 21 вересня

У вівторок, 21 вересня, згідно з порядком денним, відбудеться чергове пленарне засідання шостої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання, на якому буде представлено проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2022 рік», №6000.

Також планується включити до порядку денного і розглянути проект Закону «Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" щодо реалізації соціальних заходів та інфраструктурних проектів», № 6052, і альтернативні до нього №6052-1, 6052-2.

До розгляду повторно у першому читанні запланований проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перебігу строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг під час дії карантину», №5454.

У другому читанні планується розглянути проекти Законів:

- «Про внесення зміни до розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про публічні закупівлі" щодо забезпечення можливості закупівель лікарських засобів за договорами керованого доступу», №4662;

- «Про внесення змін до статті 5 Закону України “Про гуманітарну допомогу”», №3527;

- «Про внесення змін до деяких законів України щодо внесення відомостей про зареєстроване місце проживання громадян України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, а також оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України», №4564.

Також у цей день планується розглянути у першому читанні ряд законопроектів соціального спрямування, зокрема:

- «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ефективності використання коштів соціального страхування, №2743, 2743-1;

- «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників», №5266, 5266-1;

- «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання деяких нестандартних форм зайнятості», №5161, 5161-1;

- «Про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження допомоги для економічної реінтеграції трудових мігрантів», №4669, 4669-1;

- «Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб", №4487.

Також порядок денний містить проект Постанови «Про невідкладні заходи щодо забезпечення реалізації права громадян на житло», №5251.

Окрім того, пропонується включити до порядку денного і розглянути проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють питання трансплантації анатомічних матеріалів людині», №5831 .

До розгляду також заплановані законопроекти «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення надання публічних (електронних публічних) послуг», № 5845 і «Про внесення змін до Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна” щодо уточнення деяких положень та сприяння залученню інвестицій в процесі приватизації», №5397, 5397-1.