28 липня 2021, 17:24 ( Прес-служба Апарату Верховної Ради України )

Дмитро Разумков: Україна має великий потенціал портової галузі

 

Українська портова галузь має великий потенціал, який необхідно максимально реалізувати. Про це наголосив Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час відвідання торговельного порту «Южний» в Одеській області.  

«Порти в Одесі, Миколаєві, Южному мають потенціал. Утім, на мій погляд, він не використовується по максимуму», зауважив Дмитро Разумков.

Голова Верховної Ради також зазначив, що створення умов для залучення інвестицій у портову галузь є одним із пріоритетів у роботі Парламенту. «Навіть в умовах пандемії коронавірусу морські сполучення продовжували працювати. Сьогодні ми багато можемо говорити про перевезення, але перевезення морем є одним із головних», — сказав він.

Дмитро Разумков також відзначив діяльність порту «Южний», якому нещодавно виповнилося 43 роки. «Незважаючи на те, що «Южний» — наймолодший порт, він є одним із найбільш потужних у державі», — додав він.

Голова Верховної Ради ознайомився з виробничими потужностями порту, а також вручив відзнаки працівникам підприємства. «Ви багато робите як для міста та Одеської області, так і всієї держави», — наголосив Дмитро Разумков.