12 березня 2021, 17:10 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про оборонні закупівлі»

У черговому номері збірника нормативно-правових актів парламентського видавництва «Відомості Верховної Ради України» №10-11 від 12 березня 2021 року опубліковано ряд законів і постанов, прийнятих під час третьої і четвертої сесій Верховної Ради дев’ятого скликання.

Зокрема, опубліковано Закон «Про оборонні закупівлі», який визначає загальні правові засади планування, порядок формування обсягів та особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення для забезпечення потреб сектору безпеки і оборони, а також інших товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони, а також порядок здійснення державного і демократичного цивільного контролю у сфері оборонних закупівель. Закон набув чинності 1 січня 2021 року.

Також опубліковано ряд законів про ратифікацію, серед яких договори між Україною та Королівством Марокко і Україною та Йорданським Хашимітським Королівством, а також протоколи і угоди, підписані Кабінетом Міністрів України з урядами інших держав.

У №10-11 «Відомостей Верховної Ради України» опубліковано постанови Верховної Ради України серед яких:

- «Про урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 25-ї річниці прийняття Конституції України»;

- «Про відзначення 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди»;

- «Про присудження щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів»;

- «Про вшанування пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни».

Ще ряд включених до збірника постанов стосуються утворення і звітів тимчасових слідчих комісій Верховної Ради України і кадрових рішень.

Довідково: Бюлетень «Відомості Верховної Ради України» видається відповідно до вимог Указу Президента України «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності».