25 лютого 2021, 15:29 ( Прес-служба Апарату Верховної Ради України )

Заступниця Голови Верховної Ради Олена Кондратюк долучилася до Всеукраїнської акції з нагоди 150-ї річниці від Дня народження Лесі Українки


Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк від імені Парламенту приєдналася до Всеукраїнської акції із читання творів Лесі Українки.

З нагоди відзначення 150-річного ювілею від дня народження видатної української письменниці та поетеси, Олена Кондратюк зачитала вірш «Як дитиною, бувало...»

Геніальна українська письменниця, культурна і громадська діячка Леся Українка народилася 25 лютого 1871 року у м. Новоград-Волинському.

«Леся Українка - уособлення краси, харизми, витонченості, інтелігентності та неймовірної сили волі незалежної, талановитої жінки», - переконана О. Кондратюк.

Відповідно до Постанови Верховної Ради України 1092-IX, «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2021 році», 25 лютого в Україні на державному рівні та урочисто відзначається 150 років із дня народження Лесі Українки (справжнє ім’я та прізвище - Лариса Косач-Квітка) (1871-1913), письменниці, перекладачки, однієї з центральних постатей національної культури.