15 жовтня 2020, 13:00 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо відстрочки від призову на строкову військову службу деяких категорій громадян

 

15 жовтня у форматі відеоконференції відбулося засідання Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Члени Комітету розглянули та затвердили пропозиції Комітету до Плану законопроектної роботи Верховної Ради України на 2021 рік.

Розглянувши проект Закону про внесення зміни до статті 17 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо відстрочки від призову на строкову військову службу деяких категорій громадян №3689, народні депутати ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді включити законопроект до порядку денного четвертої сесії та за результатами розгляду законопроекту в першому читанні прийняти його за основу та в цілому.

Законопроектом пропонується врегулювати питання, пов’язані з наданням відстрочки від призову на строкову військову службу для продовження професійної діяльності особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, прийнятим на службу до органів та підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, шляхом внесення доповнень до абз. 8 ч. 13 ст. 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

Також було розглянуто проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про правовий режим майна у Збройних Силах України" №3403 та прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді включити законопроект до порядку денного четвертої сесії та за результатами розгляду законопроекту в першому читанні прийняти його за основу.

Законопроектом пропонується врегулювати питання передачі боєприпасів Збройних Сил України, що підлягають утилізації, закладам фізичної культури та спорту, у структурі яких є відділення зі стрільби кульової та/або біатлону.