30 березня 2020, 12:35 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук закликав усіх до консолідації у боротьбі із коронавірусом

Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук, виступаючи сьогодні на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп), висловив вдячність усім, хто долучився до створення якісних законопроектів.

Він зазначив, що політичні сили дійшли згоди: «На період поки є коронавірус і всій країні складно, ми маємо всім обмежити розмір заробітної плати і тим, хто отримує велику заробітну плату, і тим, хто, можливо, меншу. Всі повинні бути у рівних умовах».

Руслан Стефанчук закликав усіх до консолідації, тому що «проблема коронавірусу, це проблема, яка не знає ні статусів, ні віку, нічого. Це проблема всього людства». Він закликав діяти оперативно: «Щоб ми, як Верховна Рада, могли створити той законодавчий механізм, який дасть можливість більш ефективно працювати в таких умовах, в яких, на превеликий жаль, чи на превелике щастя, не знала ні Україна, ні світ».

Перший заступник Голови Верховної Ради також додав: «Верховна Рада, за необхідності, готова збиратися негайно для прийняття важливих для держави рішень».