20 березня 2020, 17:30 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради України з питань правового статусу ветеранів війни затвердила звіт за шість місяців своєї діяльності

Відповідне рішення ухвалено сьогодні на засіданні Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань правового статусу ветеранів війни.

Також учасники засідання заслухали інформацію про результати проведення Робочої групи при Тимчасовій спеціальній комісії Верховної Ради України з питань правового статусу ветеранів війни з напрацювання законопроекту щодо виконання рішення Конституційного Суду України від 18 грудня 2018 року № 12-р/2018 (справа про соціальний захист ветеранів війни та членів їхніх сімей), яка відбулася 26 лютого 2020 року, та затвердили її оновлений склад.

Члени спеціальної комісії також розглянули питання затвердження оновленого складу Робочої групи при ТСК з врегулювання питань встановлення груп інвалідності військовослужбовцям та ветеранам війни в умовах реформування галузі охорони здоров’я в Україні.

Окрім того, під час засідання було заслухано зведену інформацію за результатами засідання «круглого столу» на тему: «Концепція перехідного періоду під час впровадження другого етапу медичної реформи задля недопущення зупинки функціонування шпиталів ветеранів війни в рамках формування нової державної політики в галузі охорони здоров’я», що відбувся 21 лютого 2020 року.

Постанову Про звіт Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань правового статусу ветеранів війни за шість місяців діяльності буде винесено на розгляд Верховної Рад України. Проект Постанови під час пленарного засідання парламенту доповідатиме Голова ТСК народний депутат Яна Зінкевич.

Слід зауважити, що засідання Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань правового статусу ветеранів війни в умовах карантину відбулося із використанням відеозв’язку.