14 березня 2020, 13:00 ( Прес-служба Апарату Верховної Ради України )

ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ ЗМІ щодо акредитації на період до 3 квітня 2020 року

 

Шановні журналісти!

Для створення належних умов роботи через поширення інфекційних респіраторних захворювань тимчасово змінено правила акредитації працівників ЗМІ в парламенті з 13 березня до 3 квітня 2020 року.

Які ключові зміни?

- телеканали отримають по дві неіменні тимчасові картки (для журналіста та оператора); інформаційні агентства, радіо, друковані та інтернет-видання – по одній. Акредитаційні картки можуть передаватися колегам по редакції.  Звертаємо увагу, що під час входу до приміщення Верховної Ради України додатково необхідно пред’явити постійну картку акредитації та паспорт;

- представники ЗМІ матимуть можливість працювати виключно в кулуарах третього поверху будівлі по вул. М. Грушевського, 5, прес-центр;

- трансляція пленарних засідань, засідань комітетів і тимчасових слідчих комісій, Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) здійснюватиметься парламентським телеканалом «РАДА»;

- брифінги народних депутатів України відбуватимуться у прес-центрі парламенту (3-й поверх кулуарів Верховної Ради України).

Де отримати матеріали  про роботу Верховної Ради України?

Фото- та відеоматеріали будуть розміщені на офіційному сайті Верховної Ради України. У разі необхідності отримати додаткові матеріали  звертайтеся до Прес-служби Апарату Верховної Ради.

Як замовити акредитаційну картку?

Для оформлення акредитаційних карток необхідно зареєструватись на офіційному сайті Верховної Ради України у розділі «Акредитація».

Де і коли можна отримати акредитаційну картку?

У понеділок, 16 березня 2020 року, тимчасові картки акредитації на редакцію видаватимуться на першому під’їзді будівлі по вул. М. Грушевського, 5 з 9-00 до 12-00.

З 14-00 до 17-00  видача відбуватиметься на вул. М. Грушевського, 26/1, готель «Київ», к.507.

Тел. 255-35-87, моб. 095-240-39-04, Олеся Хицюк, e-mail: marchenko_o@v.rada.gov.ua