22 січня 2020, 12:08 ( Прес-служба Апарату Верховної Ради України )

Ми маємо навчитися якісно залучати інвестиції, щоб відбудувати державу, - Дмитро Разумков


Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков у рамках робочої поїздки до Херсонської області відвідав ТОВ «Данон Дніпро», де ознайомився з роботою підприємства та поспілкувався з колективом.

«Я вже не вперше відвідую цей завод і можу сказати, що це гарний приклад успішної роботи з інвестором в Україні. Нам потрібно навчитися якісно залучати інвестиції, адже без них ми не зможемо відбудувати державу», - зазначив Голова Парламенту.

Відповідаючи на запитання журналістів, Дмитро Разумков підкреслив, що Херсонщина славиться не лише своїми підприємствами, але й має потужний туристичний потенціал. 

«Протягом багатьох років він не використовується на повну. На жаль, сьогодні держава не має можливості вкладати в туристичну галузь, тому ми маємо стимулювати потік інвестицій до областей зі сприятливим кліматом та цікавими туристичними локаціями. Як Верховна Рада ми готові створювати необхідну законодавчу базу і максимально допомагати розвивати туризм в Україні», - зауважив Голова Парламенту.

Дмитро Разумков також підкреслив важливість регіональних поїздок для роботи народних депутатів. «З Києва ситуацію в країні бачиш по-іншому. Тому потрібно зрозуміти проблеми на місцях, почути думку людей. Так наша робота буде ефективнішою», - наголосив Голова Верховної Ради.