20 січня 2020, 11:50 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

ТСК Верховної Ради з розслідування можливих фактів порушення законодавства та зловживання службовим становищем президентом Федерації футболу України створила робочі групи з опрацювання отриманих матеріалів

Відбулося третє засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування можливих фактів порушення законодавства України та зловживання службовим становищем президентом Української асоціації футболу (Федерації футболу України), головою Комітету з питань бюджету Верховної Ради України восьмого скликання Павелком А. В. при вирішенні питання фінансування та реалізації бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриття в регіонах України» у 2017-2018 роках.

Члени Тимчасової слідчої комісії відзвітували про свою роботу, поінформували про роботу правоохоронних органів України, що займаються розслідуванням зазначених питань. Окрім того, народні депутати вирішили створити робочі групи, які опрацьовуватимуть матеріали, що надійшли до ТСК.

На третьому засіданні члени Комісії прийняли рішення направити звернення до керівництва правоохоронних органів з проханням пришвидшити розслідування справ, що стосуються порушень в українському футболі.

«Комісія і надалі відкрита до співпраці, ми продовжуємо запрошувати посадових осіб для отримання інформації. Тільки так можна якнайшвидше розібратися, чи порушувався закон. Адже спорт - це обличчя нашої країни, і дуже важливо, аби в спорті не було корупції», - зазначив голова ТСК Анатолій Костюх.

Народні депутати, члени ТСК, також вирішили запросити представників правоохоронних органів на наступне засідання ТСК 7 лютого і заслухати їх у закритому режимі.