14 січня 2020, 16:41 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Виставку картин ветеранів АТО «Арт-терапія: унікальний досвід реінтеграції після війни» презентовано у Верховній Раді України

 
З ініціативи Благодійної організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» (БО «БФ «ССС») та підтримки Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів та з нагоди Міжнародного дня прав людини, у Верховній Раді України з 14 до 17 січня 2020 року розгорнуто тематичну експозицію під назвою «Арт-терапія: унікальний досвід реінтеграції після війни».
Це 25 різнопланових робіт (картин) ветеранів АТО/ООС, які проходять реабілітацію у комунальному закладі «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни». Малюнки були створені в рамках курсу з арт-терапії, яку організували представники БО «БФ «ССС» за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.
Метою виставки є інформування народних депутатів України та інших відвідувачів Верховної Ради України про сучасні інтерактивні методи відновлення психологічного здоров’я ветеранів та учасників АТО/ООС.

Експозицію можна оглянути в кулуарах ІІІ поверху будинку Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5) з 14 до 17 січня 2020 року. Вхід за картками акредитації.