14 січня 2020, 15:49 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Відбулося відкриття художньої виставки «Від Маланки до Йордану»

Виставка «Від Маланки до Йордану» присвячена Новорічним та Різдвяним святам. Вона покликана показати всю красу, колорит української культури, що збереглися у народних традиціях. Розкрити тенденції сучасного мистецтва живопису, різнобарв'я художніх образів, сюжетів, технік, показати яким дивовижним та різноплановим бачать світ митці.

На виставці представлені картини українських художників-аматорів з різних міст України (Харків, Полтава, Одеса, Кам'янець-Подільський, Львів, Миколаїв, Кропивницький, Київ).

Серед учасників виставки вже відомі майстри: Юлія Степанюк «Колядники» (гобелен), Світлана Нані  «Щедрий вечір» (флористика), Ольга Машевська «Колядники» (петриківський розпис), Людмила Креховецька та Леся Федорів «Від Маланки до Йордану», «Україна колядує» (унікальна техніка роботи по склу), Ганна Колос «Зимовий Поділ» та інші.

Ознайомитися з експозицією можна протягом пленарного тижня з 14 до 17 січня 2020 року в кулуарах ІІІ поверху будинку Верховної Ради України (вул. Грушевського,5). Вхід за картами акредитації.