10 грудня 2019, 10:31 ( Прес-служба Апарату Верховної Ради України )

Ми боремось не проти когось, а за кращий світ та нові можливості для всіх, - Олена Кондратюк на третьому Українському жіночому конгресі

 


У Києві розпочав роботу третій Український жіночий конгрес. Захід відкрила ініціаторка конгресу, віцеспікерка Верховної Ради України Олена Кондратюк. 
"Хочу звернути увагу усіх, хто можливо вперше приглядається до цілей Жіночого конгресу, що ми не боремось, ми нічого не плануємо проти - ми об’єднані глибоким переконанням, що маємо зробити світ кращим, утвердивши рівні можливості - чесної конкурентної боротьби ідей, а не чоловіків і жінок, розуму, кваліфікації і здатності до відповідальності та праці", - наголосила Олена Кондратюк.

Вона також виступила проти найрізноманітніших підкилимних домовленостей, які руйнують ефективність - компаній, фірм, корпорацій, установ, органів управління в найширшому розумінні цього слова. 

"Ми чесні у своїх намірах, і я пишаюсь тим, що саме ми, жінки, зробили в Україні багато кроків, прийняли багато рішень, які створили для жінок нові можливості, що надихають", - підкреслила заступниця Голови Верховної Ради України.

На її переконання, необхідно спільно працювати для того, щоб рівність чоловіків і жінок стала справді суспільним правилом та усталеною практикою в Україні.

Третій Український жіночий конгрес зібрав понад 700 учасників та учасниць та 90 спікерів. У заході також беруть участь Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков та перша леді України Олена Зеленська.