03 грудня 2019, 16:30 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

До Всеукраїнського дня благодійництва презентовано тематичну експозицію Міжнародного благодійного фонду «Родинний клуб матуся»

 

З початком російської агресії та бойових дій на окремих територіях Луганської та Донецької областей перед Україною постали нові виклики у сфері захисту прав дітей. Тож метою виставки «Діти – творці сьогодення та майбутнього» є привернення уваги до проблем дітей—ровесників війни, батьки яких були змушені покинути зону АТО та тимчасово окуповані території. Вже декілька років поспіль Міжнародний благодійний фонд «Родинний клуб матуся» організовує дітям творчі канікули, пізнавальні екскурсії, щотижневі майстер класи, поїздки, походи, відвідування театрів і музеїв для дітей віком від 1 до 18 років. Благодійники намагається зробити дитинство різноманітним і цікавим.

Організатори експозиції — Міжнародний благодійний фонд «Родинний клуб «Матуся» та  проект «Реабілітація жінок з дітьми з Донецької та Луганської областей», запрошує оглянути експозицію в кулуарах І поверху будинку Верховної Ради України (вул. М.Грушевського, 5) протягом пленарного тижня з 03 до 06 грудня 2019 року.


Вхід за картками акредитації.