21 липня 2019, 10:00 ( Прес-служба Апарату Верховної Ради України )

Парламентський інформаційний марафон

 

У день парламентських виборів у Верховній Раді України проходитиме інформаційний марафон з прямими включеннями на телеканалі «РАДА».

До участі у марафоні запрошені VIP-персони, зокрема, екс-Президент України Леонід Макарович Кравчук, екс-Прем'єр-міністр України Євген Кирилович Марчук, державний діяч, Представник України у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи роман Безсмертний, народні депутати України Юрій Мирошниченко, Леонід Ємець, Микола Величкович, провідні політологи, серед яких Євген Магда, Юрій Романенко, Директор програми USAID RADA Ігор Когут, медіаексперти ГО "Детектора медіа": Галина Петренко, Вадим Міський, Світлана Єременко, Оксана Романюк, експерти, кандидати у новообрані депутати, серед яких політолог Василь Мокан, політики і журналісти.

 

13-00- 14-00        Панель «Особливості виборчих перегонів, формування фракцій та створення коаліції у новообраному парламенті, кореляція обіцянок кандидатів з реальними голосуваннями у Верховній Раді» за участю політичних експертів, політиків та громадських діячів.

17-00 18-00         Панель «Інформаційні виклики виборчої кампанії. Фейки та протидія чорному піару» за участі ГО «Детектор медіа» та провідних медіаекспертів.

20-00- 21-00        Панель «Першочергові законопроекти, які має розглянути новообрана Верховна Рада України, нюанси виборчого процесу, вибори за новими правилами: як це має бути» за участю Представника України у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи, державного діяча, політика Романа Безсмертного, народних депутатів України Леоніда Ємця, Юрія Мірошниченка, Миколи Величковича та кандидатів в депутати від політичних партій– переможців за результатами екзит-полів.

 

Вул.Грушевського, 5, кулуари третього поверху.

Вхід за картками акредитації для ЗМІ і за списком для запрошених гостей.

На третьому поверсі працюватиме буфет.

 

Передбачено онлайн трансляцію парламентського телеканалу РАДА та провідних телеканалів України.

Представники ЗМІ зможуть поставити питання учасникам дискусій, включитись онлайн, прослідкувати за перебігом виборчого процесу на плазмовій панелі, записати стендап у стінах парламенту, отримати новітні дані екзитполу.

Чекаємо на вас!