06 листопада 2008, 11:00

"Рішення Міжнародного валютного фонду є надзвичайно позитивним сигналом для всіх інших міжнародних інвесторів" , - Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

ПРЕС-СЕКРЕТАР ГОЛОВИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ

 

Повідомлення для ЗМІ

6 листопада  2008 року

 

  Міжнародний валютний фонд надає   Україні кредит в розмірі 16,4 мільярдів доларів.  Таке рішення було озвучено на засіданні Ради директорів МВФ  у м. Вашингтон (США) за участі Голови Верховної Ради України Арсенія Яценюка.  

За словами Глави Українського парламенту «рішення Міжнародного валютного фонду є  надзвичайно позитивним сигналом  для всіх інших міжнародних інвесторів».

  Під час розмови з представниками МВФ, Арсеній Яценюк  запевнив своїх співрозмовників , що надані кошти будуть використовуватись максимально прозоро.

«Я сподіваюся на те , що Україною буде використаний зовсім незначний ресурс з виділеного кредиту .  Адже основне завдання цих коштів це підтримка обмінного курсу України та її платіжного балансу.    Цей кредит  має бути спрямований на розвиток української економіки», - зазначив Арсеній Яценюк.

Голова Верховної Ради України наголосив на тому,  що «це було взагалі  перше рішення  Ради Директорів  Міжнародного валютного фонду з подолання фінансової кризи і це сталося на прикладі України».  

Нагадаємо:  4 листопада 2008 року  Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк  терміново відбув з робочою поїздкою  до м. Вашингтон (США)   з метою проведення  переговорів щодо надання Україні кредиту від Міжнародного валютного фонду.