25 червня 2018, 11:45 ( Прес-служба Апарату Верховної Ради України )

Голова Верховної Ради України А.В.Парубій 25-29 червня перебуватиме з робочим візитом до Сполучених Штатів Америки

 


Програмою візиту заплановано зустріч Голови Верховної Ради України Андрія Парубія спільно зі спікерами парламентів Грузії, Литви, Молдови та Заступником Спікера Сенату Польщі А.Бєляном зі Спікером Палати представників Конгресу США Полом Раяном.

Голова Верховної Ради України також проведе зустрічі: із Заступником Держсекретаря США з питань міжнародної безпеки та контролю за озброєннями пані Андреєю Томсон, Заступником помічника Міністра оборони США з питань Європи та Євразії пані Лорою Купер, з Помічником Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вессом Мітчелом, з керівництвом та членами Підкомітету з питань Європи і регіонального безпекового співробітництва Комітету із закордонних відносин Сенату США, з керівництвом та членами Конгресового українського кокусу.

Голова Українського парламенту разом зі спікерами парламентів Грузії, Литви та Молдови візьме участь у Міжнародній конференції, присвяченій обговоренню нагальних питань міжнародної безпеки, пов’язаних з агресією РФ, а також у дискусії в Атлантичній раді.

А.Парубій спільно зі спікерами парламентів Грузії, Литви та Молдови покладуть снопики пшениці до Меморіалу пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 рр. в Україні. На прийнятті з нагоди Дня Конституції України у Посольстві України в США відбудеться прем’єрний показ документального фільму «Процес: російська держава проти Олега Сенцова».