08 червня 2018, 11:38 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

"Година запитань до Уряду" (відео)

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій повідомив, що у засіданні беруть участь члени Кабінету Міністрів на чолі з Прем'єр-міністром В.Гройсманом.

Розпочалася "година запитань до Уряду".

Головуючий надав слово Міністру юстиції Павлу Петренку, який доповів про підготовку нових законодавчих актів та про нові урядові ініціативи, спрямовані на захист прав дітей.

Міністр відзначив, що Український парламент показує системне відношення до багатьох змін у цій країні. Він нагадав, що менше місяця тому Верховною Радою було прийнято важливий законопроект, який стосується захисту прав українських дітей. Він повідомив, що цей законопроект підготовлений до другого читання нещодавно розглядався на засіданні профільного комітету і він може бути прийнятий і стане одним із системних законів, який врегулює права українських дітей.

Урядовець поінформував про нові урядові ініціативи, наголосивши, що всі вони будуть направлені на створення сильної української сім’ї, в якій захист прав дитини і її виховання є ключовим для кожного з батьків. «Всі наші ініціативи будуть спрямовані на мотивацію народжувати, створювати сім’ю, кохатися», - наголосив він, подякувавши народним депутатам за участь у цих ініціативах.

П.Петренко закликав народних депутатів наступного тижня прийняти пакет з трьох важливих законів, які стосуються захисту дітей.

Прем’єр-міністр та члени Уряду відповіли на запитання народних депутатів.

На цьому "година запитань до Уряду" завершилася.