02 квітня 2018, 17:13 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Андрій Парубій: Переконаний, що український Парламент повинен дати швидку і чітку реакцію з приводу неприйняття будівництва "Північного потоку-2" (відео)

Голова Верховної Ради України під час брифінгу за підсумками засідання Погоджувальної ради зазначив, що заява стосовно будівництва "Північного потоку-2", яка подана за ініціативи «Народного Фронту», наразі опрацьовується профільним комітетом. А. Парубій сподівається, що в комітеті зазначену ініціативу буде розглянуто і підтримано до цього четверга.

А. Парубій наголосив, що вже ініціював подібну заяву і запропонував головам парламентів сусідніх держав її підтримати: "Цю Заяву, яка застерігає країни ЄС щодо будівництва "Північного потоку-2", було підтримано спікерами Литви, Латвії, Молдови, Польщі та Естонії".

На думку Голови Парламенту, вкрай важливою є чітка і жорстка реакція українського Парламенту.

А. Парубій переконаний, що будівництво "Північного потоку-2" – це загроза не лише енергетичній безпеці України, це загроза енергетичній безпеці усієї Європи. Оскільки після будівництва "Північного потоку-2" для Росії буде знято один зі стримуючих факторів повномасштабної можливої агресії проти України.