29 березня 2018, 12:10 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Голова Комітету з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з делегацією Global Partners Governance

 
Сьогодні голова Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Григорій Немиря провів зустріч з делегацією організації Global Partners Governance.

Сторони обговорили актуальні питання співробітництва щодо модернізації та удосконалення роботи Верховної Ради України, зокрема процесу законотворення, стратегічного планування та процесу комунікацій.

Григорій Немиря подякував за щиру допомогу Україні та висловив сподівання, що завдяки зусиллям Global Partners Governance можливо буде підвищити ефективність роботи Парламенту.

Він поінформував своїх співрозмовників про роботу Комітету, зокрема про комітетські слухання, присвячені проблемам вимушених переселенців, які відбулися минулого року у Донецькій та Луганських областях.

Йшлося також про поточну політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні. Окремо обговорювалося питання захисту прав і свобод людини, зокрема внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які залишилися на тимчасово окупованій частині території Донбасу та в анексованому Криму.

До складу делегації Global Partners Governance входять Баронесса Елісон Сатті (Baroness Alison Suttie), член Палати лордів Великої Британії, колишня заступниця голови офісу Прем'єр-міністра Великої Британії, Ричард Гуд (Richard Good), колишній радник Спікера Парламенту Північної Ірландії та Зафран Ікбал (Zafran Iqbal), менеджер проектів.

Зустріч відбулася в рамках співпраці Верховної Ради (офісу спікера та Комітетів) з Global Partners Governance задля удосконалення роботи українського парламенту. Global Partners Governance була заснована у 2015 році і з того часу реалізує програми з удосконалення роботи політичних інституцій різних країн світу.