22 березня 2018, 14:20 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Голова Комітету з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко взяв участь у Всесвітньому саміті з питань інформаційного суспільства (WSIS) у м. Женева

Голова Комітету з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко у складі української делегації взяв участь у роботі Всесвітнього саміту з питань інформаційного суспільства (World Summit on the Information Society) у м. Женева. Форум відвідали дві тисячі делегатів зі 150 країн світу. Щорічний форум WSIS - це глобальна платформа для участі зацікавлених сторін з метою реалізації спільних зусиль для сприяння сталому розвитку та становленню інформаційного суспільства. Форум є майданчиком для обміну інформацією, найкращими практиками і досвідом.

Голова Комітету Олександр Данченко разом із представниками Уряду України провів офіційну зустріч із Генеральним секретарем МСЕ Хоулінем Чжао. Зазначена зустріч на найвищому рівні дала змогу обговорити нагальні питання становлення інформаційного суспільства та розвитку галузі ІКТ України, зіставивши їх із Цілями сталого розвитку здійснення Порядку денного 2030 для сталого розвитку.

У ході зустрічі було обговорено питання використання українського радіочастотного, номерного та іменного ресурсу інтернет на тимчасово окупованих територіях. Наголошувалося, що за умов російської агресії проти України та кібератак в інших країна світу з боку Росії, багато країн виступають за нову, більш жорсткі заходи в питанні регулювання телекомунікацій.

Генеральний секретар МСЕ привітав Україну з успішно проведеним тендером для використання технологій 4G.

19 – 23 березня у Женеві (Швейцарія) триває робота Всесвітнього саміту з питань інформаційного суспільства (WSIS). Форум відбувається під егідою Міжнародного союзу електрозв‘язку (ITU) за участю представників урядів, громадськості, міжнародних організацій, наукового співтовариства та провідних інформаційно-комунікаційних компаній світу.

Україну на саміті цього року представляла делегація у складі представників Уряду, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації і Комітету з питань інформатизації та зв’язку.