01 березня 2018, 13:15 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради визначився з датою розгляду подань, внесених Генеральним прокурором

 
Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України на засіданні 28 лютого розглянув низку питань порядку денного.

Зокрема, розглянуто подання депутатської фракції Радикальної партії Олега Ляшка щодо обрання народного депутата України Заружко В.Л. заступником голови Комітету з питань європейської інтеграції.

Також члени Комітету розглянули проект Постанови Верховної Ради України «Про утворення депутатської робочої групи Верховної Ради України щодо напрацювання змін до Конституції України про скорочення кількості народних депутатів України до 150 осіб», № 7509 та проект Постанови Верховної Ради України «Про створення депутатської робочої групи з питань об'єктивного вивчення ситуації, що склалася навколо звинувачення Голови Державної аудиторської служби України Гаврилової Л. у незаконному збагаченні та декларуванні недостовірних даних», № 7526.

Під час засідання відбулося обговорення законопроектів: проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо унормування порядку призначення та звільнення Генерального прокурора, а також висловлення йому недовіри», № 7449; проекту Закону України «Про відкликання народного депутата України», № 7481; проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання відносин у сфері державної служби», № 7528.

Окрім того, учасники засідання розглянули питання про подання, ініційовані та внесені до Верховної Ради України Генеральним прокурором України Луценком Ю.В., «Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Бакуліна Євгена Миколайовича», «Про надання згоди на затримання народного депутата України Бакуліна Євгена Миколайовича», «Про надання згоди на обрання стосовно народного депутата України Бакуліна Євгена Миколайовича запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою (арешту)» (№ 14/2/1-36811-16).

Народні депутати також розглянули лист Голови Верховної Ради України Парубія А.В. від 27 лютого 2018 року № 01/04-99(41335) та лист Голови Комітету з питань економічної політики Іванчука А.В. від 7 лютого 2018 року (№ 04-16/7-69 (26029).

На завершення засідання члени Комітету розглянули проект розкладу засідань Комітету у березні 2018 року.

За наслідками розгляду питань порядку денного Комітет ухвалив відповідні висновки, прийняв рішення та визначився з датою розгляду подань, ініційованих та внесених до Верховної Ради України Генеральним прокурором України Луценком Ю.В. – 12 березня 2018 року.