13 червня 2002, 17:50

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи на виїзному засіданні, яке відбулося 11 червня у Житомирській області, розглянув питання законодавчого удосконалення охорони, захисту, використання та відтворення лісів, задоволення потреб суспільства у лісових ресурсах

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи на виїзному засіданні, яке відбулося 11 червня у Житомирській області, розглянув питання законодавчого удосконалення охорони, захисту, використання та відтворення лісів, задоволення потреб суспільства у лісових ресурсах.

Члени Комітету в ході виїзного засідання ознайомилися з роботою Малинського держлісгоспу, його базисного розсадника. Народні депутати оглянули ділянки проведення рубок, пов'язаних з веденням лісового господарства, посадки лісових культур різного віку, призначених для розсадження в різних реґіонах області.

Комітет, відзначивши позитивні зусилля Держкомлісгоспу України в удосконаленні охорони, захисту, використанні та відтворенні лісів, у своєму рішенні звернув увагу Кабінету Міністрів на незадовільне виконання рішення парламентського Комітету позаминулого року в частині забезпечення фінансування лісової галузі щодо будівництва лісових доріг в Карпатському реґіоні та технічного переоснащення лісогосподарських підприємств.

Члени Комітету вважають за необхідне поліпшити спільну роботу в опрацюванні законопроектів, які відносяться до сфери відання Держкомлісгоспу України і сприяти розгляду під час третьої сесії проектів законів про Національну лісову політику та нової редакції Лісового Кодексу, а також вжити заходів щодо забезпечення фінансування у 2004-2005 роках проведення державного обліку лісів.

Комітет разом з Держкомлісгоспом планують організувати всебічне і постійне інформування населення з питань роботи Держкомлісгоспу в центральних, відомчих та місцевих засобах масової інформації. Для тіснішого співробітництва на всіх рівнях на засіданні було призначено відповідальних осіб, а також схвалено пропозицію щороку в другому кварталі проводити спільні засідання для вирішення нагальних проблем.