25 квітня 2007, 13:28

Голова Верховної Ради України О.Мороз передав Президенту України, Прем'єр-міністру України та іншим суб'єктам політичного процесу свої пропозиції щодо врегулювання кризи в Україні

Голова Верховної Ради України Олександр Мороз передав Президенту України, Прем‘єр-міністру України та іншим суб‘єктам політичного процесу свої пропозиції щодо врегулювання кризи в Україні.

Про це Голова Верховної Ради України повідомив у середу, 25 квітня, під час зустрічі з Головою Сейму Литовської Республіки Вікторасом Мунтянасом, яка відбулася у рамках дводенного офіційного візиту О.Мороза до Литовської Республіки.

За словами Глави українського парламенту, вчора було створено робочу групу з представників коаліції, опозиції, Уряду та Секретаріату Президента України, яка «відпрацьовує відповідні проекти документів». «Ми відстоюємо таку лінію: в основі Конституція, рішення Конституційного Суду України, обов‘язкове для всіх, потім консультації, пошук компромісів», - сказав він.

О.Мороз наголосив, що таку ж позицію висловила і Парламентська Асамблея Ради Європи у Резолюції, ухваленій за підсумками розгляду ситуації в Україні.

Під час підходу до преси, що відбувся після зустрічі з О.Мороза з В.Мунтянасом, Голова Верховної Ради України поінформував, що сьогодні він звернувся з відкритим листом до Президента України, активу політичних партій, громадян України, в якому роз‘яснюється суть пропозицій по врегулюванню кризи.

У свою чергу, Голова Сейму Литовської Республіки висловив сподівання, що Україна «знайде вихід з ситуації, що склалася». При цьому він підкреслив: «Верховенство закону це основна цінність демократії. Законом є Конституція, і її мають дотримуватися  всі».