25 квітня 2007, 16:47

Голова Верховної Ради України О.Мороз переконаний, що дострокових парламентських виборів не буде, а всі дискусійні питання будуть зняті під час консультацій

Голова Верховної Ради України Олександр Мороз у середу, 25 квітня, у рамках дводенного офіційного візиту до Литовської Республіки зустрівся з Прем‘єр-міністром Литовської Республіки Гядімінасом Кіркіласом.

 Під час зустрічі Сторони обговорили широке коло питань економічної співпраці, зазначивши, зокрема, що торговельно-економічні відносини мають перспективу розвитку як у форматі Європейського Союзу, так і у двосторонньому форматі.

О.Мороз і Г.Кіркілас також приділили увагу питанню розвитку співпраці України та Литви в агропромисловому секторі.

Сторони обговорили питання лібералізації візового режиму. Зокрема, О.Мороз висловив думку, що нові країни - члени Євросоюзу могли б розглянути питання щодо запровадження для українських громадян безвізового режиму, як це свого часу зробила Україна для країн-учасниць Шенгенської угоди.

Сторони обговорили питання підтримки України при вступі до Світової організації торгівлі.

Голова Верховної Ради України поінформував Г.Кіркіласа про політичну ситуацію в Україні, висловивши переконання, що дострокових виборів у травні не буде. «Вибори відбудуться у 2011 році», - зазначив О.Мороз. Він висловив упевненість, що «усі  дискусійні питання будуть зняті під час консультацій», повідомивши, що сьогодні відбувається засідання робочої групи, яка має напрацювати пропозиції щодо розв´язання конфлікту. О.Мороз при цьому наголосив на необхідності неухильного дотримання Конституції та обов´язкового виконання рішення Конституційного Суду України.