22 січня 2015, 10:55 ( Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України )

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи не підтримує законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії, а також для погашення позик, отриманих від міжнародних фінансових організацій

 

Законопроектом (реєстр. №1538) пропонується удосконалити розрахунки підприємств централізованого водопостачання та водовідведення за спожиту електричну енергію, а також визначити механізм для погашення позик, отриманих від міжнародних фінансових організацій, як підприємствами сфери водопостачання та водовідведення, так і підприємствами сфери теплопостачання.

Як зазначалося під час обговорення, документ не містить критерії визначення уповноваженого банку для відкриття рахунків із спеціальним режимом використання, а також вичерпного переліку розрахунків, які передбачається здійснювати з цих рахунків.

Крім того, наголошувалося під час обговорення, ухваленою Коаліційною угодою депутатських фракцій більшості у Верховній Раді України VIII скликання передбачено скасування спеціальних рахунків для таких розрахунків.