Новини

10 серпня 2020, 15:20

Комітет з питань правової політики за період роботи першої-третьої сесій Верховної Ради IX скликання провів 32 засідання, на яких розглянув 248 питань

докладніше
10 серпня 2020, 13:30

Голова української делегації у Парламентській асамблеї Організації Чорноморського економічного співробітництва Анна Пуртова взяла участь у 55-у засіданні Генеральної асамблеї ПАЧЕС

докладніше
07 серпня 2020, 11:03

Комітет з питань аграрної та земельної політики протягом третьої сесії підготував ряд законів щодо земельних питань, зокрема, про обіг земель сільськогосподарського призначення

докладніше
07 серпня 2020, 10:05

Огляд головних тем «Голосу України» від 7 серпня

докладніше
07 серпня 2020, 09:15

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві

докладніше
06 серпня 2020, 16:57

Комітет з питань економічного розвитку впродовж третьої сесії опрацював і подав на розгляд Верховної Ради України 35 законопроєктів

докладніше
06 серпня 2020, 09:54

Огляд головних тем «Голосу України» від 6 серпня

докладніше
05 серпня 2020, 18:16

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики протягом другої та третьої сесії підготував пакет законопроєктів щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму

докладніше
05 серпня 2020, 09:49

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 серпня

докладніше
04 серпня 2020, 15:34

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів за період третьої сесії провів 42 засідання, на яких розглянув 420 законопроектів та інших питань

докладніше
03 серпня 2020, 17:31

Завершено навчальний курс з підвищення комунікаційної спроможності комітетів Верховної Ради України

докладніше
03 серпня 2020, 17:30

На засіданні Тимчасової спеціальної комісії з питань захисту прав інвесторів ухвалено рішення щодо подальшого реагування на звернення представників бізнесу

докладніше
03 серпня 2020, 10:42

Комітет з питань молоді і спорту протягом третьої сесії продовжував законодавчу роботу у сфері державної молодіжної політики, національно-патріотичного виховання дітей та молоді, державної політики у сфері фізичної культури і спорту, а також забезпечення парламентського контролю за дотриманням законодавства України

докладніше
03 серпня 2020, 09:34

Проєкт ЄС-ПРООН з парламентської реформи провів тренінг з мистецтва презентації для працівників Апарату Верховної Ради України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
06 березня 2013, 15:00

 Прес-служба 

Засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

 

Засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (вул. Садова, 3-а, к.727 (зал засідань)).

Порядок денний:

1. Про проект Закону України «Про внесення зміни до статті 263-1 Кримінального кодексу України у зв'язку з приєднанням України до Протоколу проти незаконного виготовлення та обігу вогнепальної зброї, її складових частин і компонентів, а також боєприпасів до неї, який доповнює Конвенцію Організації Об'єднаних Націй проти транснаціональної організованої злочинності» (реєстр. №1263), поданий Президентом України.  Комітет головний. Перше читання.

 2.  Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства у сфері запобігання і протидії корупції» (реєстр. №2033), поданий Кабінетом Міністрів України. Комітет головний. Перше читання.

 3. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо вдосконалення процедури здійснення конфіскації» (реєстр. №1103), поданий Кабінетом Міністрів України. Комітет головний. Перше читання.

 4. Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження заходів кримінально-правового характеру стосовно юридичних осіб» (реєстр. №2032), поданий Кабінетом Міністрів України. Комітет головний. Перше читання.

5. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо порядку та умов відбування покарання» (реєстр. №1131), поданий Кабінетом Міністрів України. Комітет головний. Перше читання.

6. Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності Міністерства внутрішніх справ України» (реєстр. №1203), поданий Кабінетом Міністрів України. Комітет головний. Перше читання.

7. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо встановлення відповідальності за незаконне стягнення плати з громадян за доступ на пляжну зону)» (реєстр. №1136), поданий народним депутатом України Малишевим В.С. Комітет головний. Перше читання.

8.  Про проект Закону України «Про внесення змін до статті 221 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо визначення підсудності справ щодо батьків неповнолітніх або осіб, які їх замінюють, за доведення неповнолітнього до стану сп'яніння» (реєстр. №1137), поданий народним депутатом України Малишевим В.С.  Комітет головний. Перше читання.

9. Про проект Закону України «Про  внесення змін до статті 262 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо адміністративного затримання органами внутрішніх справ)» (реєстр. №1138), поданий народним депутатом України Малишевим В.С.  Комітет головний. Перше читання.

10. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо врегулювання питання відповідальності за вчинення насильства в сім'ї» (реєстр. №1181), поданий народними депутатами України Геращенко І.В., Кондратюк О.В. та іншими. Комітет головний. Перше читання.

11. Про проект Закону України «Про приватну детективну (розшукову) діяльність» (реєстр. №1093), поданий народними депутатами України Швецем В.Д., Малишевим В.С. Комітет головний. Перше читання.

12.  Про проект Закону України «Про доповнення до Кримінального кодексу України положеннями про відповідальність "злодіїв в законі" та осіб, що належать до злодійського миру» (реєстр. №1209), поданий народним депутатом України Москалем Г.Г. Комітет головний. Перше читання.

13. Про проект Закону України «Про амністію у 2013 році» (реєстр. №1206-1), поданий народними депутатами України Яценюком А.П., Кличком В.В., Тягнибоком О.Я.  Комітет головний. Перше читання.

 14. Про проект Закону України «Про внесення змін до статті 297 Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за осквернення або руйнування пам'ятників, споруджених в пам'ять, тих хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни - радянських воїнів-визволителів, учасників партизанського руху, підпільників, жертв нацистських переслідувань, а також воїнів-інтернаціоналістів та миротворців)» (реєстр. №1041), поданий народними депутатами України Симоненком П.М., Алексєєв І.В. Комітет головний. Перше читання.

15. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за публічне заперечення чи виправдання злочинів фашизму» (реєстр. №1060), поданий народними депутатами України Симоненком П.М., Алексєєв І.В. Комітет головний. Перше читання.

16. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за пропаганду ідей нацизму)» (реєстр. №1146), поданий народним депутатом України Фельдманом О.Б.  Комітет головний. Перше читання.

17. Про проект Постанови Верховної Ради України «Про створення Тимчасової слідчої комісії щодо перевірки діяльності спеціальних підрозділів та частин спеціального призначення Міністерства внутрішніх справ України» (реєстр. №1142), поданий народними депутатами України Забзалюком Р.О., Ар’євим В.І. та іншими. Комітет не головний. Перше читання.

18. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за незаконне поводження із спеціальними технічними засобами негласного отримання інформації» (реєстр. №1196), поданий народним депутатом України Швецем В.Д. Комітет головний. Перше читання.

 19. Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення безпеки дорожнього руху та регулювання дозвільної системи здійснення міжнародних перевезень пасажирів і вантажів» (реєстр. №1125), поданий народними депутатами України Олійником В.М., Малишевим В.С. Комітет головний. Перше читання.

20. Про проект Закону України «Про внесення змін до статті 122 Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо призначення пенсії засудженим особам під час відбування покарання)» (реєстр. №2038), поданий народним депутатом України Бондаренком В.Д.  Комітет головний. Перше читання.

 21. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо термінологічного удосконалення кримінального закону» (реєстр. №1143), поданий народними депутатом України Олійником В.М. Комітет головний. Перше читання.

22. Про проект Закону України «Про внесення змін до законодавчих актів України щодо посилення боротьби із зловживаннями у сфері продажу та споживання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв» (реєстр. №1151), поданий народними депутатами України Бережною І.Г., Пінчуком А.П. Комітет головний. Перше читання.

23. Про проект Закону України «Про заборону спрямованої на дітей пропаганди одностатевих сексуальних стосунків» (реєстр. №1155), поданий народними депутатами України Колесніченком В.В. Комітет головний. Перше читання.

 24. Про проект Закону України «Про службу пробації» (реєстр. №1197), поданий народним депутатом України Швецем В.Д. Комітет головний. Перше читання.

 25. Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації кримінального законодавства та організаційно-правових передумов впровадження служби пробації)» (реєстр. №1198), народним депутатом України Швецем В.Д. Комітет головний. Перше читання.

 26. Про проект Закону України «Про пробацію» (реєстр. №1197-1), поданий Кабінетом Міністрів України. Комітет головний. Перше читання.

27. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо введення інституту кримінальних проступків» (реєстр. №1202), народним депутатом України Швецем В.Д. Комітет головний. Перше читання.

28. Про проект Закону України «Про призупинення дії частини другої статті 55 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення без проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обгрунтування сівозміни та впорядкування угідь)» (реєстр. №2066), поданий народним депутатом України Омельяновичем Д.С. Комітет головний. Перше читання.

29. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності посадових осіб операторів електронних майданчиків» (реєстр. №2138), поданий Кабінетом Міністрів України. Комітет головний. Перше читання.

30.  Різне.

30.1. Про рішення Комітету від 10.01.2013 р. щодо проведення парламентських слухань.

30.2.  Про затвердження прийнятого за основу 10 січня 2013 року Плану роботи Комітету на  другу сесію Верховної Ради України сьомого скликання.

30.3. Про звернення члена Комітету – народного депутата України Міщенка А.М. з приводу подій, що мали місце 18 лютого 2013 року біля «Гостинного двору» у м. Києві.

30.4. Про доручення Голови Верховної Ради України Рибака В.В. щодо розгляду звернення адвоката Усенка І.В.

Вхід за картками акредитації