Новини

17 вересня 2021, 20:04

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує прийняти у другому читанні та в цілому законопроект щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень

докладніше
17 вересня 2021, 17:00

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про корінні народи України»

докладніше
17 вересня 2021, 16:45

Голова Комітету з питань інтеграції України до ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе провела зустріч з єврокомісаром з питань навколишнього середовища Віргінюсом Сінкєвічусом

докладніше
17 вересня 2021, 15:41

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)

докладніше
17 вересня 2021, 15:07

Руслан Стефанчук обговорив із керівництвом Міністерства фінансів США реформи в економічній та фінансовій сферах

докладніше
17 вересня 2021, 14:00

Комітет з питань інтеграції України до Євросоюзу провів за участі Консультативної місії ЄС виїзне засідання в Ужгороді

докладніше
17 вересня 2021, 12:28

Руслан Стефанчук: Регулювання організаційно-правової структури суб’єктів господарювання має бути абсолютно чітким

докладніше
17 вересня 2021, 11:23

Стан виконання рішень міжнародних судів, Конституційного Суду та інших судів щодо соціальних виплат громадянам України обговорено на слуханнях у Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

докладніше
17 вересня 2021, 10:29

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо упорядкування окремих питань співробітництва територіальних громад

докладніше
16 вересня 2021, 18:02

Питання екологічного порядку денного Верховної Ради України та адаптації законодавства України до законодавства ЄС обговорювались підчас зустрічі з представниками Європейської Комісії

докладніше
16 вересня 2021, 16:00

ТСК з розслідування випадків та причин порушення прав дитини під час здійснення децентралізації повноважень з питань охорони дитинства, реформування системи закладів інституційного догляду ініціюватиме створення Державної служби України у справах дітей

докладніше
16 вересня 2021, 14:33

«Жінки повинні стати невід’ємною частиною стратегії та керівництва процесами відновлення країни після пандемії COVID-19», – Олена Кондратюк

докладніше
16 вересня 2021, 10:41

Руслан Стефанчук розповів, як оцінюватиметься ефективність прийнятих законів

докладніше
16 вересня 2021, 10:37

Комітет з питань екологічної політики та природокористування заслухав Національну доповідь про стан навколишнього природного середовища в Україні у 2020 році

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
14 липня 2021, 15:00

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Засідання Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

Комітет Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності проводить засідання за адресою: м. Київ, вул. Садова 3а, кабінет 727 (зал засідань).

Проект порядку денного

1. Про проекти законів України:

- «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо захисту честі та гідності працівників Національної поліції України, членів громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону та військовослужбовців» (реєстр. № 5050), поданий народним депутатом Крейденком В.В.

- «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо захисту честі і гідності громадян та працівників правоохоронних органів» (реєстр. № 5050-1), поданий народними депутатами Медяником В.А. та іншими. Комітет головний. Перше читання.

2. Про проекти законів України:

- «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів щодо гарантій прав українських та іноземних інвесторів» (реєстр. № 5142), поданий народними депутатами Янченко Г.І. та іншими.

- «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо удосконалення діяльності з питань управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів» (реєстр. № 5142-1), поданий народним депутатом Радіною А.О. Комітет головний. Перше читання.

3. Про проект Закону України «Про право на цивільну вогнепальну зброю» (реєстр. № 5708), поданий народним депутатом Фрісом І.П. та іншими. Комітет головний. Перше читання.

4. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України для реалізації положень Закону України «Про право на цивільну вогнепальну зброю»» (реєстр. № 5709), поданий народним депутатом Фрісом І.П. та іншими. Комітет головний. Перше читання.

5. Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за незаконну вирубку лісу» (реєстр. № 4451), поданий народним депутатом Заремським М.В. Комітет головний. Перше читання.

6. Про проект Закону України «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо особистої поруки» (реєстр. № 4222), поданий народним депутатом Юрчишиним Я.Р. та іншими. Комітет головний. Перше читання. Виноситься вдруге.

7. Про проект Закону «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Закону України «Про дорожній рух» щодо запобігання шахрайству з показниками одометрів транспортних засобів» (реєстр. № 4039), поданий народними депутатами Горватом Р.І. та іншими. Комітет головний. Перше читання. Виноситься втретє.

8. Про план роботи Комітету на шосту сесію Верховної Ради України дев'ятого скликання (вересень 2021 р. – січень 2022 р.).

9. Про пропозиції Комітету до проекту Порядку денного шостої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання (вересень 2021 р. – січень 2022 р.).

10. Різне