Новини

29 листопада 2021, 17:02

Держбюджет, "Дія Сity", "ресурсний" законопроєкт: що планує розглянути Рада цього тижня

докладніше
29 листопада 2021, 15:15

Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо вдосконалення процедури оцінки впливу на довкілля

докладніше
29 листопада 2021, 14:58

Освіта, медицина та Збройні сили України мають бути профінансовані в повному обсязі у Держбюджеті-2022, як це передбачено законодавством, - Заступниця Голови Верховної Ради Олена Кондратюк

докладніше
29 листопада 2021, 14:52

Руслан Стефанчук: За два тижні у Центрі вакцинації в готелі «Національний» вакцинувалося 1555 осіб

докладніше
29 листопада 2021, 14:48

Руслан Стефанчук розповів про пріоритетні законопроєкти цього пленарного тижня

докладніше
29 листопада 2021, 13:56

Ініційований Верховною Радою Всеукраїнський референдум 1 грудня 1991 року – це справжній приклад народовладдя, - Заступниця Голови Парламенту Олена Кондратюк

докладніше
29 листопада 2021, 13:47

У Парламенті почнуть обговорення тексту змін до Конституції в частині децентралізації

докладніше
29 листопада 2021, 13:34

На п’ятницю заплановано перше засідання робочої групи з удосконалення Регламенту Верховної Ради України

докладніше
29 листопада 2021, 12:32

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо сприяння формуванню відповідального батьківства

докладніше
29 листопада 2021, 12:20

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) (відео)

докладніше
27 листопада 2021, 18:05

Руслан Стефанчук вшанував пам'ять жертв голодоморів в Україні

докладніше
27 листопада 2021, 08:30

Звернення Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів

докладніше
26 листопада 2021, 17:00

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу»

докладніше
26 листопада 2021, 16:30

Підкомітет з питань національної та культурної пам‘яті Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики розглянув понад тисячу пропозицій до проекту Постанови про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2022-2023 роках

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
09 квітня 2015, 14:15

 Прес-служба 

Засідання Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції

 

Засідання  Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції (вул. Садова, 3-а, зал засідань № 330), з такими питаннями  порядку денного:

 I. Проекти законів України, у підготовці яких на розгляд Верховної Ради України Комітет є головним (індекс 3)

1. Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення прозорості у сфері відносин власності з метою запобігання корупції (реєстр. № 2423, суб’єкт права законодавчої ініціативи  - народні депутати України  Козаченко Л.П., Парасюк В.З. та інші.).

II. Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства (індекс 16) та з метою проведення антикорупційної експертизи (індекс 17)

 III. Проекти нормативно-правових актів, в яких виявлено корупціогенні фактори (індекс 17)

3. Про проект Закону про зміну системи регулювання економіки (реєстр. № 1069, суб’єкт права законодавчої ініціативи  - народні депутати України Продан О.П., Галасюк В.В.). 

4. Про проект Закону про внесення змін до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” щодо забезпечення умов розвитку містобудівної діяльності та міського господарства (реєстр. № 1735, суб’єкт права законодавчої ініціативи - народні депутати України Мартовицький А.В., Павлов К.Ю. та інші.). 

5. Про проект Закону про внесення змін до Закону України „Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” (щодо мобілізації народних депутатів України (реєстр. № 1771-1, суб’єкт права законодавчої ініціативи  - народний депутат України Ничипоренко В.М.). 

6. Про проект Закону  про внесення змін до закону України „Про страхування”(нова редакція) та інших законодавчих актів України (реєстр.    № 1797, суб’єкт права законодавчої ініціативи  - народний депутат України Яценко А.В.). 

7. Про проект Закону  про страхування (реєстр. № 1797-1, суб’єкт права законодавчої ініціативи  - народні депутати України Поляков М.А.,       Рибалка С.В. та інші). 

8. Про проект Закону про ломбарди та ломбардну діяльність (реєстр.    № 1800, суб’єкт права законодавчої ініціативи  - народні депутати України Поляков М.А., Романюк В.М.). 

9. Про проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо посилення фінансової самодостатності територіальних громад) (реєстр.    № 1900, суб’єкт права законодавчої ініціативи  - народні депутати України Тимошенко Ю.В., Кириленко І.Г. та інші). 

10. Про проект Закону про внесення зміни  до статті 3 Регламенту Верховної Ради України (щодо скорочення днів трансляції пленарних засідань) (реєстр. № 2075, суб’єкт права законодавчої ініціативи  - народний депутат України Рабінович В.З.).

 11. Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури відведення земельних ділянок при наданні їх для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності реєстр.    № 2155, суб’єкт права законодавчої ініціативи  - народні депутати України Підлісецький Л.Т., Мірошниченко І.В.). 

12. Про проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оптимізації бази оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи) (реєстр. № 2160, суб’єкт права законодавчої ініціативи  - народні депутати України Кучер М.І., Бакуменко О.Б., Юрчишин П.В.).

13. Про проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оптимізації бази оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи) (реєстр. № 2160-1, суб’єкт права законодавчої ініціативи  - народний депутат України Нестеренко В.Г.).

14. Про проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування легкових автомобілів (реєстр. № 2161, суб’єкт права законодавчої ініціативи  - народні депутати України Чумак В.В., Продан О.П.).

15. Про проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України „Про очищення влади” (щодо висвітлення інформації) (реєстр. № 2384, суб’єкт права законодавчої ініціативи  - народний депутат України Матейченко К.В.). 

16. Про проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо умов оплати рентної плати за користування надрами) (реєстр. № 2395, суб’єкт права законодавчої ініціативи  - народний депутат України Онищенко О.Р.).

 17. Про проект Закону про внесення змін до статті 252 Податкового кодексу України щодо стимулювання внутрішнього видобутку вуглеводнів (реєстр. № 2398, суб’єкт права законодавчої ініціативи  - народні депутати України Артеменко А.В., Батенко Т.І.).

IV. Різне

18. Про звернення автора телепрограми „Наші гроші” талеканалу Zik Бігуса Д.С. щодо злочинних дій керівника Південно-Західної залізниці  Кривопішина О.

19. Про направлення повторного звернення Комітету  до  Міністра  внутрішніх справ  України Авакова А.Б.  щодо проведення повної, всебічної перевірки відносно працівників Міністерства внутрішніх справ, які раніше проходили службу у спецпідрозділі „Беркут”.

20. Про звернення  народного депутата України - голови підкомітету з питань законодавчого забезпечення запобігання і протидії корупції  Матейченка К.В. щодо незадовільної кадрової роботи Міністерства  внутрішніх справ  України.

Вхід за картками акредитації