Новини

22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:30

Комітет з прав людини рекомендує прийняти законопроект про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні у другому читанні та в цілому у запропонованій Комітетом редакції (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:14

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл щодо шляхів реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше
21 жовтня 2021, 16:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
19 березня 2015, 14:30

 Прес-служба 

Засідання Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

 

Засідання Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування (вул.Садова, 3а, кімн. 416).

Порядок денний:

I. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

1. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вступу на державну службу та службу в органах місцевого самоврядування (реєстр. №1616, н.д. Г.Заболотний, О.Домбровський)

2. Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про адміністративні послуги" (щодо можливості зміни часу прийому суб'єктів звернень) (реєстр. №1347, н.д. Ю.Дерев’янко)

3. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо уточнення порядку здійснення окремих повноважень) (реєстр. №1473, н.д. Ю.Дерев'янко, І.Суслова, В.Івченко)

4. Про віднесення міста Бережани Бережанського району Тернопільської області до категорії міст обласного значення.

5. Про віднесення міста Кременець Кременецького району Тернопільської області до категорії міст обласного значення.

II.    Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

6. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо нотаріальних послуг в органі місцевого самоврядування села, селища незалежно від наявності нотаріуса) (реєстр.1041, н.д. С.Міщенко)

7. Проект Закону про зміну системи регулювання економіки (реєстр. 1069, н.д. О.Продан, О.Бєлькова, О.Юринець)

8. Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" (щодо нагороджених грамотами Верховної Ради України) (реєстр. 1191, н.д. Ю.Бублик, Ю.Левченко, О.Осуховський, А.Іллєнко, М.Головко, О.Марченко)

9. Проект Закону про документи України, що посвідчують особу та дають право виїзду за кордон  (реєстр. 1632, н.д. В.Пацкан, В.Чумак, Г.Немиря, А.Шкрум, Є.Соболєв, Т.Острікова, Г.Гопко, В.Кривенко, С.Лещенко, Р.Павленко, О.Медуниця, Р.Горват, С.Заліщук)

10. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами) (реєстр. 1633, н.д. П.Дзюблик, В.Кривенко)

11. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування у сфері земельних відносин (реєстр. №1252, н.д. І.Кириленко, В.Івченко, О.Бакуменко, Д.Шлемко, Ю.Дерев’янко, В.Арешонков, О.Кодола, І.Мірошніченко)

III. Інші

12. Про перспективні напрямки співпраці Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування зі шведсько-українським проектом “Підтримка децентралізації в Україні” (SKL International).

13. Рекомендації Конференції у Комітеті Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування на тему: "Законодавчі шляхи підвищення прозорості та відкритості роботи депутатів місцевих рад".

Вхід за картками акредитації