Новини

04 серпня 2020, 15:34

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів за період третьої сесії провів 42 засідання, на яких розглянув 420 законопроектів та інших питань

докладніше
03 серпня 2020, 17:31

Завершено навчальний курс з підвищення комунікаційної спроможності комітетів Верховної Ради України

докладніше
03 серпня 2020, 17:30

На засіданні Тимчасової спеціальної комісії з питань захисту прав інвесторів ухвалено рішення щодо подальшого реагування на звернення представників бізнесу

докладніше
03 серпня 2020, 10:42

Комітет з питань молоді і спорту протягом третьої сесії продовжував законодавчу роботу у сфері державної молодіжної політики, національно-патріотичного виховання дітей та молоді, державної політики у сфері фізичної культури і спорту, а також забезпечення парламентського контролю за дотриманням законодавства України

докладніше
03 серпня 2020, 09:34

Проєкт ЄС-ПРООН з парламентської реформи провів тренінг з мистецтва презентації для працівників Апарату Верховної Ради України

докладніше
01 серпня 2020, 07:00

Привітання Голови Верховної Ради України з Днем Повітряних Сил Збройних Сил України

докладніше
31 липня 2020, 15:46

До 30-ї річниці незалежності України плануємо розробити оновлений брендинг Верховної Ради України, - Олена Кондратюк

докладніше
31 липня 2020, 15:20

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про повну загальну середню освіту»

докладніше
31 липня 2020, 10:39

Комітет з питань бюджету у період третьої сесії здійснив експертизу 802 законопроектів щодо впливу на показники бюджетів та відповідності бюджетному законодавству

докладніше
31 липня 2020, 09:31

Огляд головних тем «Голосу України» від 31 липня

докладніше
30 липня 2020, 16:59

Голова Верховної Ради України ознайомився з підготовкою кадрів для Нацгвардії та ремонтом військових літаків у Харкові

докладніше
30 липня 2020, 16:28

Комітет з питань екологічної політики та природокористування провів круглий стіл щодо державного екологічного контролю (відео)

докладніше
30 липня 2020, 14:00

Харків ефективно поєднує в собі можливості у сфері освіти й науки та потужності бізнесу, - Дмитро Разумков

докладніше
30 липня 2020, 12:01

Для держави дуже важливо не тільки виробляти власну високотехнологічну продукцію, а й експортувати - Дмитро Разумков

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
Надрукувати Збільшити зону перегляду

«Відомості Верховної Ради України»

01 листопада 2019, 17:45

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано три закони і ряд постанов, ухвалених Верховною Радою дев’ятого скликання

У черговому номері збірника нормативно-правових актів парламентського видавництва опубліковано ряд законів і постанов, ухвалених Верховною Радою дев’ятого скликання.

Зокрема, опубліковано Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг».

Законом вносяться зміни в ряд законодавчих актів з метою законодавчого закріплення перерозподілу та консолідації функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг.

Зокрема, Законом передаються повноваження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, у частині регулювання та нагляду у системі накопичувального пенсійного забезпечення, регулювання та нагляду за функціонуванням фінансово-кредитних механізмів і управлінні майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Решту повноважень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, передано до Національного банку України.

Закон набув чинності 19 жовтня 2019 року.

Також опубліковано Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав споживачів фінансових послуг», який, зокрема, встановлює повноваження державних органів щодо захисту прав споживачів фінансових послуг та визначає принципи захисту прав споживачів таких послуг; запроваджує відповідальність фінансових установ за порушення прав споживачів фінансових послуг та однакові правила для банків та небанківських установ у сфері реклами фінансових послуг та надання інформації про них.

Закон набуде чинності 19 січня 2020 року.

У «Відомостях Верховної Ради України» від 1 листопада опубліковано Закон «Про внесення змін до Закону України “Про Національну раду України  з питань телебачення і радіомовлення” щодо вдосконалення про цедури звільнення  та призначення членів Національної ради України з питань телебачення  і радіомовлення», який набув чинності 19 жовтня 2019 року.

Окрім того, у парламентському віснику опубліковано ряд постанов Верховної Ради України, серед яких про прийняття за основу проектів законів: «Про Бюро фінансових розслідувань»; «Про внесення змін до Кодексу законів  про працю України щодо усунення норм, які порушують права та законні інтереси  роботодавців України».

Опубліковано текст Постанови «Про проведення парламентських слухань на тему: “Проблеми формування  прожиткового мінімуму в Україні”». Згідно з документом, такі слухання планується провести 18 грудня 2019 року.

Також опубліковані постанови «Про участь постійного представника Верховної Ради України у конституційному провадженні» і «Про призначення Совгирі О. В. постійним представником Верховної Ради України  у Конституційному Суді України».

Довідково: Бюлетень «Відомості Верховної Ради України» видається відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», статті 139 Регламенту Верховної Ради України, Указу Президента України «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності».