Новини

06 червня 2020, 08:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем журналіста

докладніше
05 червня 2020, 19:10

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав законопроект щодо імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права

докладніше
05 червня 2020, 16:30

Підсумки роботи Верховної Ради України за тиждень 1 - 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 15:16

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту

докладніше
05 червня 2020, 13:57

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 червня 2020, 12:35

Прийнято Закон «Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства»

докладніше
05 червня 2020, 12:25

Прийнято Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог та перешкоджання діяльності народного депутата України, Рахункової палати, члена Рахункової палати, депутата місцевої ради"

докладніше
05 червня 2020, 12:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
05 червня 2020, 10:04

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:34

На засіданні ТСК народні депутати заслухали питання про втрати державного бюджету України через «схеми» формування податкового кредиту на відшкодування ПДВ

докладніше
05 червня 2020, 09:00

Комітет з питань бюджету рекомендує взяти до відома звіт Кабінету Міністрів про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»

докладніше
05 червня 2020, 08:30

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про додаткові гарантії прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб

докладніше
04 червня 2020, 18:05

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг визначився із кандидатами до складу Конкурсної комісії НКРЕКП

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
Надрукувати Збільшити зону перегляду

«Український тиждень» в Європарламенті

29 лютого 2016, 18:38

 Прес-служба 

Дискусії високого рівня відбудуться у вівторок у Брюсселі у рамках Конференції високого рівня Європейського Парламенту та Верховної Ради України щодо розвитку спроможностей заради реформ

У вівторок, 1 березня, відбудеться дискусія «Роль Парламенту у бюджетному циклі». Доповідачі поділяться власним досвідом та обміняються найкращими практиками щодо ролі парламенту у бюджетному циклі, в рамках взаємодії з виконавчою гілкою влади та іншими державними органами.

Дискусія охоплюватиме весь бюджетний процес – від розрахунку планових доходів та витрат, до фінансового програмування, розробки бюджету та його прийняття, нагляду за виконанням та бюджетного контролю, в тому числі за участю громадянського суспільства та відповідних органів, таких як суд аудиторів.

Ще одна Дискусія високого рівня - «Роль парламенту і політичних партій: на шляху до культури діалогу, компромісу та досягнення консенсусу». Відомі міжнародні політичні діячі, лідери політичних партій Європарламенту та Верховної Ради, представники національних парламентів країн-членів ЄС, члени Європейського Парламенту поділяться багатим досвідом та найкращими практиками у обговоренні ролі та відповідальності політичних партій  в напрямку культури діалогу, компромісу та досягнення консенсусу як засобу ефективного виконання зобов’язань перед виборцями. Учасники також приділять увагу тому, як у довгостроковій перспективі це супроводжуватиме процес втілення програми реформ Верховної Ради.

Регулювання стандартів парламентської поведінки та етики є важливим чинником для підтримки суспільної віри у ефективність, прозорість та справедливість демократичних систем та побудови культури демократичного державного апарату, який чітко відстоює інтереси суспільства, а не приватні вигоди. Таким буде зміст Дискусії на тему: «Етичні стандарти для парламентаріїв для підвищення суспільної довіри та відповідальності». Дискусія має привернути увагу до етичних та професійних стандартів для парламентаріїв та виділити основні проблеми та перешкоди, з якими Верховна Рада може зіштовхнутись у реформуванні та розробці кодексу поведінки.

Вивченню можливостей для більш плідної співпраці між українським громадянським суспільством та Верховною Радою над викликами, що стоять перед Україною у 2016 році покликана Дискусія «Верховна Рада та громадянське суспільство: співпраця заради реформ у 2016 році». Учасники Дискусії обговорять питання: яким чином українське громадянське суспільство може зробити внесок у парламентську роботу та сприяти прискоренню реформ, які канали співпраці найбільш є найбільш ефективними і як їх можна упорядкувати, як найкращий досвід 2015 р. може бути використаний у 2016 р.

Дискусія «Адміністративна реформа і роль потужного і незалежного секретаріату» буде зосереджена на важливості та кращих практиках створення добре структурованого, професійного, незалежного та сталого секретаріату Верховної Ради України та його позитивного впливу на якість законотворчості, інституційну пам'ять, та поліпшення умов праці. Співголовуючі: Клаус Велле, Генеральний секретар Європейського парламенту,  Володимир Слишинський, В.о. Керівника Апарату Верховної Ради України.

Дивіться он-лайн трансляції та довідкову інформацію на сайті Європарламенту:

-  Щоденний графік трансляцій - http://www.europarl.europa.eu/ep-live/en/schedule

-  Посилання на новини - http://europarltv.europa.eu/en/parliament-news/the-news.aspx

-  Посилання  на аудівізуальний портал де можна скачати відео, аудіо, фото - http://audiovisual.europarl.europa.eu/

-  Посилання на сайт Європарламенту

http://www.europarl.europa.eu/news/en/news-room/20160222IPR15363/European-Parliament-will-host-a-Ukraine-week