Новини

18 жовтня 2019, 18:30

Комітет з питань правоохоронної діяльності заслухав інформацію Генерального прокурора України Руслана Рябошапки про хід реформування органів прокуратури

докладніше
18 жовтня 2019, 16:51

У Верховній Раді створено депутатські групи з міжпарламентських зв’язків з Ірландією, Йорданією та Вірменією

докладніше
18 жовтня 2019, 16:25

Пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
18 жовтня 2019, 16:11

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік"

докладніше
18 жовтня 2019, 15:49

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з відокремленням діяльності з транспортування природного газу"

докладніше
18 жовтня 2019, 15:22

Прийнято Постанову "Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2020 рік"

докладніше
18 жовтня 2019, 14:23

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України"

докладніше
18 жовтня 2019, 12:31

До Всесвітнього дня боротьби з раком молочної залози у Верховній Раді України відбулася одноденна інформаційно-просвітницька акція

докладніше
18 жовтня 2019, 12:30

Комітет з питань екологічної політики та природокористування пропонує повернути на доопрацювання проект Закону про внесення змін до законодавства щодо встановлення додаткових гарантій збереження лісів

докладніше
18 жовтня 2019, 10:00

Про звернення громадян до Верховної Ради України у січні – вересні 2019 року

докладніше
18 жовтня 2019, 09:57

Комітет з питань бюджету розглянув законопроект про внесення змін до Бюджетного кодексу України

докладніше
18 жовтня 2019, 09:55

Комітет з питань молоді і спорту підтримує законопроект щодо заохочення роботодавців до працевлаштування молоді

докладніше
18 жовтня 2019, 09:45

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 жовтня

докладніше
18 жовтня 2019, 09:35

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 18 жовтня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
Надрукувати Збільшити зону перегляду

«Український тиждень» в Європарламенті

29 лютого 2016, 18:38

 Прес-служба 

Дискусії високого рівня відбудуться у вівторок у Брюсселі у рамках Конференції високого рівня Європейського Парламенту та Верховної Ради України щодо розвитку спроможностей заради реформ

У вівторок, 1 березня, відбудеться дискусія «Роль Парламенту у бюджетному циклі». Доповідачі поділяться власним досвідом та обміняються найкращими практиками щодо ролі парламенту у бюджетному циклі, в рамках взаємодії з виконавчою гілкою влади та іншими державними органами.

Дискусія охоплюватиме весь бюджетний процес – від розрахунку планових доходів та витрат, до фінансового програмування, розробки бюджету та його прийняття, нагляду за виконанням та бюджетного контролю, в тому числі за участю громадянського суспільства та відповідних органів, таких як суд аудиторів.

Ще одна Дискусія високого рівня - «Роль парламенту і політичних партій: на шляху до культури діалогу, компромісу та досягнення консенсусу». Відомі міжнародні політичні діячі, лідери політичних партій Європарламенту та Верховної Ради, представники національних парламентів країн-членів ЄС, члени Європейського Парламенту поділяться багатим досвідом та найкращими практиками у обговоренні ролі та відповідальності політичних партій  в напрямку культури діалогу, компромісу та досягнення консенсусу як засобу ефективного виконання зобов’язань перед виборцями. Учасники також приділять увагу тому, як у довгостроковій перспективі це супроводжуватиме процес втілення програми реформ Верховної Ради.

Регулювання стандартів парламентської поведінки та етики є важливим чинником для підтримки суспільної віри у ефективність, прозорість та справедливість демократичних систем та побудови культури демократичного державного апарату, який чітко відстоює інтереси суспільства, а не приватні вигоди. Таким буде зміст Дискусії на тему: «Етичні стандарти для парламентаріїв для підвищення суспільної довіри та відповідальності». Дискусія має привернути увагу до етичних та професійних стандартів для парламентаріїв та виділити основні проблеми та перешкоди, з якими Верховна Рада може зіштовхнутись у реформуванні та розробці кодексу поведінки.

Вивченню можливостей для більш плідної співпраці між українським громадянським суспільством та Верховною Радою над викликами, що стоять перед Україною у 2016 році покликана Дискусія «Верховна Рада та громадянське суспільство: співпраця заради реформ у 2016 році». Учасники Дискусії обговорять питання: яким чином українське громадянське суспільство може зробити внесок у парламентську роботу та сприяти прискоренню реформ, які канали співпраці найбільш є найбільш ефективними і як їх можна упорядкувати, як найкращий досвід 2015 р. може бути використаний у 2016 р.

Дискусія «Адміністративна реформа і роль потужного і незалежного секретаріату» буде зосереджена на важливості та кращих практиках створення добре структурованого, професійного, незалежного та сталого секретаріату Верховної Ради України та його позитивного впливу на якість законотворчості, інституційну пам'ять, та поліпшення умов праці. Співголовуючі: Клаус Велле, Генеральний секретар Європейського парламенту,  Володимир Слишинський, В.о. Керівника Апарату Верховної Ради України.

Дивіться он-лайн трансляції та довідкову інформацію на сайті Європарламенту:

-  Щоденний графік трансляцій - http://www.europarl.europa.eu/ep-live/en/schedule

-  Посилання на новини - http://europarltv.europa.eu/en/parliament-news/the-news.aspx

-  Посилання  на аудівізуальний портал де можна скачати відео, аудіо, фото - http://audiovisual.europarl.europa.eu/

-  Посилання на сайт Європарламенту

http://www.europarl.europa.eu/news/en/news-room/20160222IPR15363/European-Parliament-will-host-a-Ukraine-week