Новини

06 червня 2020, 08:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем журналіста

докладніше
05 червня 2020, 19:10

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав законопроект щодо імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права

докладніше
05 червня 2020, 16:30

Підсумки роботи Верховної Ради України за тиждень 1 - 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 15:16

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту

докладніше
05 червня 2020, 13:57

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 червня 2020, 12:35

Прийнято Закон «Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства»

докладніше
05 червня 2020, 12:25

Прийнято Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог та перешкоджання діяльності народного депутата України, Рахункової палати, члена Рахункової палати, депутата місцевої ради"

докладніше
05 червня 2020, 12:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
05 червня 2020, 10:04

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:34

На засіданні ТСК народні депутати заслухали питання про втрати державного бюджету України через «схеми» формування податкового кредиту на відшкодування ПДВ

докладніше
05 червня 2020, 09:00

Комітет з питань бюджету рекомендує взяти до відома звіт Кабінету Міністрів про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»

докладніше
05 червня 2020, 08:30

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про додаткові гарантії прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб

докладніше
04 червня 2020, 18:05

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг визначився із кандидатами до складу Конкурсної комісії НКРЕКП

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
Надрукувати Збільшити зону перегляду

«Український тиждень» в Європарламенті

26 лютого 2016, 18:45

 Прес-секретар Голови Верховної Ради України 

В. Гройсман: Український тиждень у Брюсселі стане фіналом безпрецедентної роботи над внутрішньою реформою Верховної Ради

Український тиждень у Брюсселі стане фіналом безпрецедентної роботи українського та  Європейського Парламенту над внутрішньою реформою Верховної Ради України, що дозволить перетворити її на сучасну, європейську інституцію. Про це заявив Голова Парламенту Володимир Гройсман в інтерв'ю телеканалу "Рада" у п'ятницю.

"Це фінал нашої безпрецедентної роботи, яку ми проводили майже увесь рік", – заявив він, коментуючи прийдешній Український тиждень у Європейському Парламенту у Брюсселі.

За його словами, Верховна Рада та Європейський Парламент протягом року спільно працювали над розробкою необхідних змін, зокрема у Регламенті, процедурах, роботі комітетів та власне самого Парламенту, а також їх приведенні у відповідність до європейських стандартів.

"Мова йде про те, що маємо український Парламент перетворити на сучасну європейську інституцію, яка є прозора, в якій визначені абсолютно відкриті, публічні процедури. А для цього треба дуже багато речей провести у внутрішніх змінах", – заявив В. Гройсман.

Під час Українського тижня буде презентований результат цієї роботи – Звіт Місії Європейського Парламенту з оцінки потреб, очолюваної Петом Коксом, "де покроково буде розписано, що маємо зробити і який результат маємо отримати", поінформував Голова Парламенту.

"Це все буде направлено на те, щоб Парламент став більш якісним, щоби рішення приймалися більш публічно, щоби вся робота, яка відбувається у Парламенті, була відкритою, а всі ті процедури, які є, і є недосконалими, а іноді і абсурдними, були замінені сучасними європейськими процедурами", – наголосив він.

"Завдання єдине – сучасна європейська демократична інституція – Верховна Рада України", – підкреслив В. Гройсман.