Новини

27 жовтня 2021, 18:00

Про конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2022 році

докладніше
27 жовтня 2021, 17:56

Перший заступник Голови Парламенту відвідав військово-морську базу «Південь» в Одесі

докладніше
27 жовтня 2021, 16:37

Медіаграмотність та протидія гібридним інформаційним загрозам в період російської агресії є пріоритетом для України, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
27 жовтня 2021, 16:00

Комітет з прав людини провів круглий стіл на тему: «Проблема гендерної рівності у миротворчих процесах та миробудівництві» (відео)

докладніше
27 жовтня 2021, 13:32

Курс України на євроінтеграцію незмінний – ми готові докладати необхідних зусиль, – Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук

докладніше
27 жовтня 2021, 13:17

Ми розраховуємо на підтримку Литви в отриманні Україною Плану дій щодо членства в НАТО, - Заступниця Голови Верховної Ради Олена Кондратюк

докладніше
27 жовтня 2021, 12:24

Руслан Стефанчук: Розвиток стратегічного партнерства з КНР – незмінний пріоритет для України

докладніше
27 жовтня 2021, 10:57

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про офіційну статистику

докладніше
27 жовтня 2021, 10:53

26-27 жовтня в Україні (м. Одеса) проходить засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО

докладніше
27 жовтня 2021, 09:51

Огляд головних тем «Голосу України» від 27 жовтня

докладніше
26 жовтня 2021, 14:25

Міжфракційне депутатське об’єднання «За техногенну та екологічну безпеку в паливно-енергетичному комплексі, залізничному і трубопровідному транспорті України» розглянуло стан екологічної безпеки на об’єктах АТ «Укрзалізниця»

докладніше
26 жовтня 2021, 13:52

Руслан Стефанчук і Бартош Ціхоцький обговорили подальшу співпрацю України та Польщі

докладніше
26 жовтня 2021, 11:30

Олександр Корнієнко: Україна рухається до стандартів НАТО швидше, ніж у попередні роки

докладніше
26 жовтня 2021, 11:28

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проекти постанов про перейменування села Новгородківка Мелітопольського району Запорізької області та села Латівка Одеського району Одеської області

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
13 жовтня 2021, 10:12

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики підтримав проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень»

12 жовтня Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики в режимі відеоконференції розглянув у другому читанні проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» (№ 5600).

Проектом пропонується удосконалити деякі положення Податкового кодексу у частині, що стосується, зокрема, загальних питань адміністрування податків, податків на прибуток підприємств, доходи фізичних осіб, додану вартість, акцизного та екологічного податків, рентної плати, плати за землю, умов перебування на спрощеній системі оподаткування.

Також, у зв’язку із змінами до Податкового кодексу, пропонується внести зміни до Кодексу адміністративного судочинства та ряду законів.

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев нагадав, що через велику кількість поправок, поданих народними депутатами під час підготовки законопроекту до другого читання, Верховною Радою було прийнято рішення про застосування особливої процедури розгляду законопроектів у другому читанні згідно з статтею 1191 Регламенту Верховної Ради. Відповідно до цієї статті, від кожної фракції може бути подано по п’ять поправок, не врахованих головним Комітетом, на яких вона наполягає, і від кожного позафракційного народного депутата по одній такій поправці.

«Ми, як головний Комітет, систематизували зазначені поправки. І тепер у порівняльній таблиці міститься 159 поправок і пропозицій, із яких 127 - пропозиції Комітету, щодо яких раніше було прийнято рішення про їх врахування. Також в таблиці містяться три враховані поправки, подані Головним юридичним управлінням Апарату Верховної Ради, які мають редакційно-літературний характер. Окрім того, таблиця містить 29 відхилених пропозицій, на яких наполягають депутатські фракції та групи» - сказав Данило Гетманцев.

Комітет ухвалив рішення підтримати проект Закону №5600 в редакції, яка враховує зауваження Головного управління документального забезпечення та Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України і направити на розгляд Верховної Ради уточнену порівняльну таблицю до законопроекту.