Новини

27 жовтня 2021, 18:00

Про конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2022 році

докладніше
27 жовтня 2021, 17:56

Перший заступник Голови Парламенту відвідав військово-морську базу «Південь» в Одесі

докладніше
27 жовтня 2021, 16:37

Медіаграмотність та протидія гібридним інформаційним загрозам в період російської агресії є пріоритетом для України, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
27 жовтня 2021, 16:00

Комітет з прав людини провів круглий стіл на тему: «Проблема гендерної рівності у миротворчих процесах та миробудівництві» (відео)

докладніше
27 жовтня 2021, 13:32

Курс України на євроінтеграцію незмінний – ми готові докладати необхідних зусиль, – Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук

докладніше
27 жовтня 2021, 13:17

Ми розраховуємо на підтримку Литви в отриманні Україною Плану дій щодо членства в НАТО, - Заступниця Голови Верховної Ради Олена Кондратюк

докладніше
27 жовтня 2021, 12:24

Руслан Стефанчук: Розвиток стратегічного партнерства з КНР – незмінний пріоритет для України

докладніше
27 жовтня 2021, 10:57

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про офіційну статистику

докладніше
27 жовтня 2021, 10:53

26-27 жовтня в Україні (м. Одеса) проходить засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО

докладніше
27 жовтня 2021, 09:51

Огляд головних тем «Голосу України» від 27 жовтня

докладніше
26 жовтня 2021, 14:25

Міжфракційне депутатське об’єднання «За техногенну та екологічну безпеку в паливно-енергетичному комплексі, залізничному і трубопровідному транспорті України» розглянуло стан екологічної безпеки на об’єктах АТ «Укрзалізниця»

докладніше
26 жовтня 2021, 13:52

Руслан Стефанчук і Бартош Ціхоцький обговорили подальшу співпрацю України та Польщі

докладніше
26 жовтня 2021, 11:30

Олександр Корнієнко: Україна рухається до стандартів НАТО швидше, ніж у попередні роки

докладніше
26 жовтня 2021, 11:28

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проекти постанов про перейменування села Новгородківка Мелітопольського району Запорізької області та села Латівка Одеського району Одеської області

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
27 вересня 2021, 15:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Голова Комітету з прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Дмитро Лубінець взяв участь у фестивалі грецької культури “Мега Йорти”

Голова Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин Дмитро Лубінець відвідав Маріуполь, де взяв участь у заходах з нагоди дня міста та у фестивалі грецької культури “Мега Йорти”.

Голова Комітету відзначив: «Святкування було широким як грецька душа. Фестиваль “Мега Йорти” стає однією з найпомітніших і значущих культурних подій у житті України. Символічно, що велике грецьке свято відбувається у Маріуполі – таким чином місто підтверджує свій статус культурного центру східної України».

Фестиваль показав колорит, красу та багатство грецьких громад Приазов'я. Жителі Маріуполя й гості міста, які з’їхалися з усіх куточків України дізналися більше про історію заснування міста та про людей, які допомагали його розбудовувати. Познайомилися з культурним розмаїттям грецького народу, мали нагоду подивитися на театралізовану ходу 90 грецьких громад з різних куточків України, які в національних строях уособлювали багатовікову історію Греції. У параді взяли участь громади з інших міст України, зокрема з Києва, Одеси, Дніпра, Харкова.

«На мою думку, фестиваль “Мега Йорти” роблять нашу країну різноманітною, багатокультурною й сильною. Цей захід не лише демонструє найкращі здобутки грецької культури, а й формує атмосферу взаємоповаги до автентичних традицій і культур представників інших національних спільнот», - зазначив Дмитро Лубінець і додав: «Я радий, що можу бути частиною цього свята, радий, що можу розділити хвилини радості й захоплення з оточуючими. Як людина, що має грецьке коріння, мене переповнюють емоції, що ми, українці, можемо берегти і цінувати традиції різних національностей, жити в мирі і злагоді одне з одним».

Голова Комітету з прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин висловив переконання, що попри всі негаразди, ми зможемо продовжувати і примножувати традиції наших предків й організовувати фестиваль ще масштабніше.