Новини

22 червня 2021, 16:28

Голова Верховної Ради підписав закон щодо неонатального скринінгу

докладніше
22 червня 2021, 16:00

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує прийняти за основу законопроект щодо вдосконалення діяльності Антимонопольного комітету України

докладніше
22 червня 2021, 15:01

Руслан Стефанчук: Подальший розвиток багатьох інститутів держави потребує коригування окремих конституційних приписів

докладніше
22 червня 2021, 12:57

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому законопроект щодо окремих питань приєднання до газотранспортної або газорозподільної системи

докладніше
22 червня 2021, 11:00

Комітет з питань молоді і спорту підтримав законопроект про внесення зміни до статті 22 Закону України «Про правовий режим земель охоронних зон об’єктів магістральних трубопроводів»

докладніше
22 червня 2021, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

докладніше
20 червня 2021, 09:00

Вітання Першого заступника Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з Днем медичного працівника!

докладніше
20 червня 2021, 08:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня медичного працівника

докладніше
19 червня 2021, 18:21

Верховна Рада до кінця сесії розгляне в першому читанні законопроекти щодо олігархів, - Дмитро Разумков

докладніше
18 червня 2021, 17:29

Дмитро Разумков: Настільки відданих лікарів, які є в Україні, немає ніде в світі

докладніше
18 червня 2021, 16:34

Верховна Рада запрошує громадян долучитися до відзначення 25-ї річниці прийняття Конституції України, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
18 червня 2021, 16:25

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому законопроект про врегулювання питання присвоєння кваліфікаційних категорій і педагогічних звань педагогам

докладніше
18 червня 2021, 16:20

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання

докладніше
18 червня 2021, 15:39

Комітет з питань молоді і спорту пропонує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому законопроект щодо діяльності Національної лабораторії антидопінгового контролю

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
11 червня 2021, 12:18

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Голова Комітету з питань свободи слова Нестор Шуфрич провів зустріч з офіційною делегацією Сенату Ісламської Республіки Афганістан

Перспективи співробітництва України і Республіки Афганістан були обговорені під час зустрічі Голови Комітету з питань свободи слова Нестора Шуфрича із офіційною делегацією Сенату Ісламської Республіки Афганістан, що відбулася 11 червня у Верховній Раді України.

До складу делегації увійшли Заступник Голови Сенату Ісламської Республіки Афганістан Мурад Ібраруллах, Голова Комітету з міжнародних відносин Хан Латіф та Радник Голови Ісламської Республіки Афганістан Валерій Івченко.

Сторони відзначили незмінно дружній характер відносин між двома країнами. «Україна і Афганістан завжди дружили і хотілося б, щоб в обох країнах був мир», - сказав Хан Латіф.

Учасники зустрічі підкреслили важливість і взаємовигідність розвитку двосторонніх відносин в економічний сфері та окреслили перспективні напрямки співпраці.

Зокрема, Нестор Шуфрич висловив сподівання, що «плодючі землі України будуть цікаві з точки зору кооперації і розвитку дружби з Афганістаном».

Він також звернув увагу на наявний в країні кадровий і технічний потенціал, який може бути використаний для розвитку видобувної галузі Афганістану. Також, на думку Голови Комітету, афганську сторону може зацікавити імпорт українських будівельних потужностей.

У свою чергу, Мурад Ібраруллах повідомив, що Афганістан зацікавлений в українських інвестиціях і приході приватних компаній. «Україна має потенціал, оскільки має фахівців і великий досвід», - сказав він, додавши, що «влада країни готова всіляко сприяти приходу українських компаній і фахівців на свій ринок».

Також сторони назвали дуже перспективним розвиток туризму між Україною і Афганістаном.

«Багато людей з моєї країни хотіли б відвідати Україну, щоб побільше дізнатися про неї», - зауважив Мурад Ібраруллах.

«Сподіваюся, що туризм між нашими країнами стане суттєвішим, оскільки обидві країни мають дуже багато красивих місць, якими можна насолоджуватися», - сказав Нестор Шуфрич.

Учасники зустрічі обговорили вплив на ситуацію в Афганістані виведення усіх іноземних військових контингентів, що має відбутися найближчим часом.

Зокрема, Мурад Ібраруллах відзначив, що у цьому контексті великого значення набуває розвиток економічних відносин з Україною, зокрема, співпраця у видобутку корисних копалин.

Представники України і Республіки Афганістан наголосили на великому потенціалі відносин між країнами та висловили сподівання на їх подальший розвиток.

***