Новини

22 жовтня 2021, 17:35

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об'єкта нерухомості

докладніше
22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:30

Комітет з прав людини рекомендує прийняти законопроект про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні у другому читанні та в цілому у запропонованій Комітетом редакції (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:14

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл щодо шляхів реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
23 квітня 2021, 12:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект щодо вдосконалення окремих положень у зв'язку із здійсненням спеціального досудового розслідування

 

Члени Комітету під час засідання Комітету, яке відбулося 23 квітня у форматі відеоконференції, розглянули зауваження Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України до проекту Закону «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо вдосконалення окремих положень у зв'язку із здійсненням спеціального досудового розслідування» (реєстр. №2164).

Прийнятим Верховною Радою 17 лютого 2021 року законопроектом пропонується внести зміни до глави 241 Кримінального процесуального кодексу,

що передбачає особливості спеціального досудового розслідування кримінальних правопорушень, та зміни до інших статей цього Кодексу. При цьому, для більш чіткого нормативного врегулювання питання здійснення спеціального досудового розслідування та судового провадження пропонується внести зміни до статей КПК України, які регулюють підстави оголошення у розшук підозрюваного, обвинуваченого; питання обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою за відсутності підозрюваного, обвинуваченого; підстави здійснення спеціального досудового розслідування та спеціального судового провадження.

Голова Комітету Денис Монастирський зазначив, що питання розглядається вдруге. Він нагадав, що Комітет на одному з попередніх засідань підтримав таблицю правок і пропозицій підготовленого до другого читанні законопроекту, №2164, і повідомив, що до Комітету надійшов висновок Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України стосовно зауважень, на підставі яких частково підготовлено і враховано пропозиції до врахування. Ці пропозиції стосуються узгодження термінології, усунуто неточності і дублювання в перехідних положеннях. Всього у висновку Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України 8 пропозицій, які не змінюють суть порівняльної таблиці, яку Комітет підтримав раніше.

Комітет прийняв рішення підтримати зауваження Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України і врахувати їх у тексті порівняльної таблиці та рекомендувати Верховній Раді прийняти проекту Закону «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо вдосконалення окремих положень у зв’язку із здійсненням спеціального досудового розслідування» (реєстр. №2164) в другому читанні та в цілому.

Члени Комітету також розглянули підготовлений до другого читання проект Закону «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо виконаних постанов» (реєстр. №5058).

Законопроектом, прийнятим Верховною Радою 15 квітня 2021 року за основу, пропонується внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та скасувати необхідність надсилання постанови про накладення адміністративного стягнення про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, та про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису), яка була виконана шляхом оплати штрафу з дня її винесення, а також змінити момент набрання законної сили такою постановою.

Голова підкомітету В’ячеслав Медяник повідомив, що під час підготовки законопроекту до Комітету надійшло 11 пропозицій та поправок, 5 з яких пропонується врахувати, 2 з них - частково, 6 - відхилити.

Члени Комітету 22 голосами «за» прийняли рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроект, №5058, у другому читанні та в цілому.