Новини

14 травня 2021, 11:15

Дмитро Разумков: Щоб досягти успіху - центральна та місцева влада повинні якісно співпрацювати

докладніше
14 травня 2021, 10:00

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування схвалив Рекомендації слухань на тему: «Державна регіональна політика: виклики, ризики, можливості»

докладніше
14 травня 2021, 09:43

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 травня

докладніше
13 травня 2021, 18:36

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів на Житомирщині круглий стіл з питань сприяння зайнятості населення

докладніше
13 травня 2021, 17:00

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України рекомендує прийняти за основу з урахуванням пропозицій Комітету законопроект щодо терміну діяльності ТСК Парламенту (відео)

докладніше
13 травня 2021, 16:00

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо платіжних послуг

докладніше
13 травня 2021, 15:55

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо доступу до технічних умов та їх оприлюднення

докладніше
13 травня 2021, 15:28

Комітет з питань інтеграції України до ЄС заслухав звіти міністерств щодо заходів на виконання Рекомендацій комітетських слухань на тему: «Європейський зелений курс»

докладніше
13 травня 2021, 15:22

Голова Верховної Ради України та Спікер Сеймасу Литви відвідали КПВВ «Чонгар» і «Каланчак» на адміністративній межі з Кримом

докладніше
13 травня 2021, 14:34

Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу доопрацьований проект Закону «Про державний екологічний контроль»

докладніше
13 травня 2021, 14:28

Представники Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч з членами Комітету у закордонних справах Палати депутатів Парламенту Італійської Республіки

докладніше
13 травня 2021, 14:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні та в цілому законопроект щодо військового поховального ритуалу

докладніше
13 травня 2021, 11:30

Заява народних депутатів України, членів групи дружби Україна - Ізраїль щодо загострення ситуації на Близькому Сході

докладніше
13 травня 2021, 09:53

Огляд головних тем «Голосу України» від 13 травня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
19 квітня 2021, 10:41

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про території Смарагдової мережі

Комітет з питань екологічної політики та природокористування на своєму засіданні розглянув законопроект «Про території Смарагдової мережі» (№4461), спрямований на встановлення правових та організаційних засад визначення територій Смарагдової мережі та управління ними в Україні для збереження природних оселищ та видів фауни і флори, що підлягають особливій охороні відповідно до виконання зобов’язань України за міжнародними договорами.

Під час опрацювання законопроекту у першому читанні було проведено його обговорення зі всіма зацікавленими сторонами. За його підсумками, зокрема, досягнуто домовленості про врахування рекомендацій Національного агентства з питань запобігання корупції, а також зауважень Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України під час опрацювання проекту у другому читанні. Обговорено можливості досягнення компромісу з представника бізнесу.

Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроект за основу.

Члени Комітету розглянули законопроекти «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо створення Державного фонду внутрішніх водних шляхів» (№4168) та «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо створення Державного фонду внутрішніх водних шляхів» (№4168-1).

Проектом №4168 пропонується для забезпечення судноплавства по внутрішнім водним шляхам створити Державний фонд внутрішніх водних шляхів у складі спеціального фонду державного бюджету України. Також у законопроекті визначаються джерела формування фонду і напрямки його використання.

Комітет прийняв рішення рекомендувати Комітету з питань бюджету внести на розгляд Верховної Ради пропозицію прийняти за основу законопроект №4168 з урахуванням зауважень Комітету, а альтернативний - відхилити.

Народні депутати розглянули проект Постанови «Про заходи, спрямовані на посилення соціального захисту та вшанування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з нагоди 35-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС» (№5211), яким пропонується ряд заходів, спрямованих на посилення соціального захисту та вшанування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з нагоди 35-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС.

Комітет підтримав рішення рекомендувати Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів прийняти проект постанови з урахуванням зауважень Комітету.

За результатами розгляду проекту Постанови «Про підтримку суб'єктів господарювання, які використовують альтернативні джерела енергії» (№5223), Комітет підтримав її прийняття з урахуванням зауважень Комітету. Відповідне рішення буде направлено Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, визначеному головним з опрацювання проекту.

Окрім цього, Комітет розглянув питання «Про звіт щодо діяльності Національної комісії з радіаційного захисту населення України у 2020 році» та вирішив взяти його до відома.

Також учасники засідання схвалили рекомендації за наслідками проведених слухань у Комітеті на тему: "35-ті роковини Чорнобильської катастрофи: проблеми та перспективи розвитку зони відчуження".

За результатами розгляду питання про звернення голови Калуської міської територіальної громади щодо складної екологічної ситуації, пов’язаної з просіданням земної поверхні над шахтними пустотами відпрацьованих рудників, вирішено доручити голові Комітету звернутися до Уряду щодо цього питання.

Засідання Комітету з питань екологічної політики та природокористування відбулося 14 квітня у форматі відеоконференції.