Новини

14 травня 2021, 12:41

Дмитро Разумков вручив дипломи молодим вченим-стипендіатам Верховної Ради України

докладніше
14 травня 2021, 12:39

Відбулася урочиста церемонія вручення дипломів стипендіатів Верховної Ради України для молодих учених-докторів наук

докладніше
14 травня 2021, 11:15

Дмитро Разумков: Щоб досягти успіху - центральна та місцева влада повинні якісно співпрацювати

докладніше
14 травня 2021, 10:00

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування схвалив Рекомендації слухань на тему: «Державна регіональна політика: виклики, ризики, можливості»

докладніше
14 травня 2021, 09:43

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 травня

докладніше
13 травня 2021, 18:36

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів на Житомирщині круглий стіл з питань сприяння зайнятості населення

докладніше
13 травня 2021, 17:00

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України рекомендує прийняти за основу з урахуванням пропозицій Комітету законопроект щодо терміну діяльності ТСК Парламенту (відео)

докладніше
13 травня 2021, 16:00

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо платіжних послуг

докладніше
13 травня 2021, 15:55

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо доступу до технічних умов та їх оприлюднення

докладніше
13 травня 2021, 15:28

Комітет з питань інтеграції України до ЄС заслухав звіти міністерств щодо заходів на виконання Рекомендацій комітетських слухань на тему: «Європейський зелений курс»

докладніше
13 травня 2021, 15:22

Голова Верховної Ради України та Спікер Сеймасу Литви відвідали КПВВ «Чонгар» і «Каланчак» на адміністративній межі з Кримом

докладніше
13 травня 2021, 14:34

Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу доопрацьований проект Закону «Про державний екологічний контроль»

докладніше
13 травня 2021, 14:28

Представники Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч з членами Комітету у закордонних справах Палати депутатів Парламенту Італійської Республіки

докладніше
13 травня 2021, 14:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні та в цілому законопроект щодо військового поховального ритуалу

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
15 квітня 2021, 12:29

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування заслухав інформацію про епідемічну ситуацію та стан організації надання медичної допомоги хворим на COVID-19 у Києві, Київській та Житомирській областях

На засіданні 14 квітня Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування заслухав представників міста Києва, Київської та Житомирської областей щодо епідемічної ситуації, стану організації надання медичної допомоги та здійснення протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню COVID-19.

Як повідомив Голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, область шостий тиждень знаходиться в червоній зоні епідемічної небезпеки. За його словами, рівень захворюваності на COVID-19 в області перевищує середньодержавний на 34%.

Протягом останніх трьох тижнів спостерігається тенденція до зменшення кількості випадків захворюваності на COVID-19. «Спостерігаємо щотижневе зниження рівня захворюваності на 10-16%. Призупинилось зростання рівня захворюваності в переважній більшості міст та районів. Маю надію, що ця тенденція приведе до спаду захворюваності і найближчі 10 днів ми перейдемо з червоної до помаранчевої зони», - повідомив Віктор Бунечко.

Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко зазначив, що 1 квітня в області побувала комісія у складі представників Міністерства розвитку громад і територій України, Міністерства охорони здоров’я і Національної поліції, яка відвідала заклади охорони здоров’я, які надають медичну допомогу хворим на COVID-19 у шести населених пунктах.

За словами Віктора Ляшка, було виявлено проблеми з постачанням кисню та суттєві порушення протиепідеміологічних заходів. Зокрема, працювали ті суб’єкти, які, відповідно до обмежень червоної зони, працювати не повинні, та зафіксовані масові перебування громадян без масок в місцях скупчення людей.

Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін наголосив, що в області ситуація залишається складною. «Майже щодня фіксуємо високий рівень захворюваності та госпіталізацій», - повідомив він.

За словами Василя Володіна, на Київщині продовжують діяти протиепідемічні заходи, передбачені червоним рівнем епідеміологічної небезпеки, водночас фіксуються порушення: щоденно органи Нацполіції, Держпродспоживслужби та місцевого самоврядування складають кілька десятків протоколів.

Заступник Голови Київської міської держадміністрації Ганна Старостенко повідомила, що у Києві фіксується найвищий показник по Україні нових випадків захворювання на коронавірус.

За її словами, у столиці розгорнуто 6558 ліжок для надання допомоги хворим на COVID-19. Однак, навантаження на медичну систему залишається критичним.

 «Окрім 30 комунальних закладів охорони здоров’я, є три залізничні лікарні та вісім закладів Національної академії медичних наук. Станом на сьогодні із 320 ліжок залізничних лікарень заповнені 120. І, за даними «Укрзалізниці», більше вони прийняти з технічних причин не можуть. З 410 ліжок Національної академії наук сьогодні зайняті 272 ліжка і госпіталізація відбувається досить проблематично», - повідомила Ганна Старостенко.

Голова Комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький наголосив, що НАН і «Укрзалізниця» - це державні структури, які або фінансуються за кошти платників податків, або здійснюють діяльність за рахунок наданого державою майна. «Бюджет Академії наук на рівні п'яти мільярдів гривень. «Укрзалізниця» виділяє сотні мільйонів гривень на утримання мережі галузевих медичних закладів. А в результаті? Коли в країні біда, то всі повинні працювати на спільну мету - врятувати якнайбільше пацієнтів», - заявив Михайло Радуцький.

Комітет ухвалив рішення надану інформацію взяти до відома.

Голова Комітету наголосив, що головним пріоритетом повинно залишатись дотримання правил карантину. «Головна причина того, що регіони занадто довго залишаються у червоній зоні - масове порушення правил карантину», - сказав Михайло Радуцький.

Також депутати затвердили проект рекомендацій комітетських слухань на тему: «Протидія туберкульозу в умовах пандемії, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».