Новини

21 квітня 2021, 20:59

Руслан Стефанчук: Загострення безпекової ситуації на Сході України вимагає скоординованих дій міжнародного співтовариства

докладніше
21 квітня 2021, 19:00

Головне завдання для влади - зробити все можливе, аби молодь залишалася в Україні, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 16:27

Голова Верховної Ради ознайомився з діяльністю Луцького ремонтного заводу “Мотор”

докладніше
21 квітня 2021, 16:21

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики відбувся круглий стіл на тему: "Законодавча підтримка бізнесу під час локдауну"

докладніше
21 квітня 2021, 14:38

Волинський ліцей імені Героїв Небесної Сотні має чим та ким пишатися, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 13:45

На засіданні Бюро Парламентської Асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі обговорена діяльність Організації в умовах пандемії, поточна політична та безпекова ситуації в регіоні ОБСЄ

докладніше
21 квітня 2021, 13:38

Дмитро Разумков відвідав “Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства”

докладніше
21 квітня 2021, 11:59

Консультативна рада з питань місцевого самоврядування при Парламенті має сформувати пропозиції, що допоможуть зміцнити фінансову основу регіонів, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 21 квітня

докладніше
21 квітня 2021, 09:19

Голова Верховної Ради України розпочав робочу поїздку до Волинської та Хмельницької областей

докладніше
20 квітня 2021, 18:16

Найбільш значущим для країн Східного Партнерства є питання безпеки і посилення політичного діалогу - теми пленарного засідання 9-ї сесії ПА ЄВРОНЕСТ

докладніше
20 квітня 2021, 16:34

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провів слухання на тему: "Публічні консультації як інструмент демократії участі. Світові практики та стандарти"

докладніше
20 квітня 2021, 14:17

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Закону «Про платіжні послуги»

докладніше
20 квітня 2021, 14:11

Питання безпеки є важливим як для ЄС, так і для країн регіону Східного партнерства, - Дмитро Разумков

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
07 квітня 2021, 17:00

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин рекомендує Парламенту прийняти проект Постанови «Про щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини в Україні за 2020 рік» (відео)

Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин провів засідання у режимі відеоконференції.

У ході засідання члени Комітету розглянули проект Постанови про невідкладні заходи для припинення практики політично вмотивованих переслідувань громадян України, № 5100, внесений народними депутатами П. Порошенком, І. Геращенко, А. Герасимовим та іншими народними депутатами. Метою проекту Постанови є правова оцінка практики поширення політично вмотивованих переслідувань громадян України та надання рекомендацій органам державної влади щодо вжиття заходів для її припинення та недопущення її подальшого поширення в державі. За результатами обговорення члени Комітету ухвалили рішення рекомендувати не включати проект Постанови до порядку денного п’ятої сесії Верховної Ради України.

Народні депутати розглянули проект Закону про запобігання та протидію антисемітизму в Україні, № 5109, внесений народним депутатом М. Бужанським та іншими народними депутатами. Законопроектом дається визначення антисемітизму, вказуються його основні прояви, встановлюється заборона антисемітизму, його проявів. Також проектом встановлюються види відповідальності за порушення законодавства про антисемітизм. Учасники засідання вирішили рекомендувати включити зазначений законопроект до порядку денного п’ятої сесії Верховної Ради України.

За наслідками розгляду проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою" щодо визнання депортованими громадян України, які у 1944-1951 роках були примусово переселені з окремих територій Польської Республіки, № 5188, внесений народним депутатом України С. Фединою та іншими народними депутатами, було ухвалено рішення рекомендувати не включати проект до порядку денного п’ятої сесії Верховної Ради України.

У висновках, наданих головним комітетам, рекомендовано: проект Закону про внесення зміни до Податкового кодексу України (щодо звільнення від оподаткування військовим збором осіб, які проживають на лінії зіткнення), № 2118, за наслідками розгляду у першому читанні прийняти за основу; проект Закону про внесення змін до Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" для відновлення законних прав і свобод громадян щодо управління власним майном та отримання кредитних послуг, № 5199, за наслідками розгляду у першому читанні прийняти за основу.

Також на засіданні члени Комітету розглянули питання про щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні та ухвалили рішення:

рекомендувати Верховній Раді України включити до порядку денного п’ятої сесії Верховної Ради України заслуховування щорічної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Л. Денісової «Про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2020 рік»;

внести на розгляд Верховної Ради України проект Постанови Верховної Ради України «Про щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини в Україні за 2020 рік» та рекомендувати Верховній Раді України прийняти її в цілому.

У засіданні взяли участь: народні депутати Д. Лубінець, М. Ткаченко, Р. Горбенко, Н. Яковлєва, Р. Умєров, Ю. Бойко, М. Джемілєв, К. Касай, О. Копиленко, О. Кузнєцов, С. Мандзій, В. Медведчук, В. Новинський, В. Рабінович, Т. Тарасенко, А. Чийгоз, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Л. Денісова, представники органів державної влади, громадськості та правозахисники.